Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

Приєднуйся 

Twitterab6eff595bb1.pngyoutube.png



Грантові пропозиції час змін


Сайти наших партнерів: 2022-05-18_131909.png Журнал охорона праці 2022-05-18_132001.png Журнал охорона праці та пожежна безпека
2022-05-18_132158.png Компанія Стандарт 2022-05-18_132259.png Європейське співтовариство з охорони праці

Статистика


СТУДЕНТСЬКИЙ НАУКОВИЙ ЦЕНТР

pdf_8335.png Положення про студентський науковий центр

pdf_8335.png План робіт на 2024-2025 навчальний рік

pdf_8335.png План робіт на 2023-2024 навчальний рік

pdf_8335.png План робіт на 2022-2023 навчальний рік

pdf_8335.png План робіт на 2021-2022 навчальний рік

pdf_8335.png План робіт на 2020-2021 навчальний рік

pdf_8335.png План робіт на 2019-2020 навчальний рік

 Керівник студентського гуртка доцент Столбченко О.В. w512h5121380376664MetroUIPhoneAlt.jpg
       050-589-70-28                   



ЗВІТ з роботи лабораторії пожежної безпеки і аварійно-рятувальних робіт







pdf_8335.png

Запрошення на підсумкову конференціюВсеукраїнського конкурсустудентських наукових робіт




08.02.2024 відбувся І тур (на рівні НТУ "Дніпровська політехніка") Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт "Цивільна безпека в умовах воєнного стану"











Список переможців

Омененко Дар'я Сергіївна,

Керування професійними ризиками водія технологічного вантажного автомобіля для умов лісового

  

Мікулін Олександр Олександрович,

Охорона праці на підприємствах в умовах пандемії СОУГО-19

  

Молодик Денис Ігорович,

Метод функціонального резонансного аналізу РКАМ та аналіз безпечності системи управління перевезеннями пасажирів

  

Другий день «Міжнародного форуму: безпечна, комфортна та спроможна територіальна громада», який має на меті об’єднати зусилля науки, бізнесу та влади для розробки стратегічної концепції відновлення України. Робота секції цивільна і мінна безпека. Цікаві доповіді, обговорення, нові знайомства - спільні проекти.

Саме виявленням небезпек, оцінкою ризиків займається здобувач гр. 263-22м-2 Коломойцева Карина, яка працює над підготовкою публікації до студентської наукової конференції.

Докладніше на фейсбук


Друзі, 25 квітня 2023 року наша здобувача Галко Тетяна організувала на кафедрі охорони праці та цивільної безпеки виставку власних 3Д моделей з картону, над якими вона постійно працює у вільний час. Її хобі, переростає у навчальний процес з навчання здобувачів створення макетів різних засобів індивідуального захисту.


Докладніше на фейсбук








20 квітня 2023 року наші здобувачі долучились до 30-їй міжнародній науково-практичній конференції студентів, аспірантів та молодих учених «Актуальні проблеми життєдіяльності суспільства», яка відбулась у Кременчуцькому національному університеті імені Михайла Остроградського.

Були представлені доповіді в секції з Безпеки праці на теми, які пов'язані з оцінкою професійних ризиків.
Докладніше на фейсбук

Вітаємо пана Дмитра з успішним закінченням Зимової школи!!!











Для збереження життя і здоров'я працівників потрібно спритно вирішувати комплексні задачі, виходячи в тому числі з віртуальної взаємодії між виробничим обладнанням і працівником, а саме проводити оцінку ергономічних ризиків та виявлення слабких місць у виробничих технологічних лінях, які можуть призвести до розвитку професійних захворювань, що можна реалізувати на базі Лабораторії мехатроніки та робототехніки INTERPIPE MECHATRONIC, яка оснащена діючими макетами технологічного обладнання німецької компанії Fischertechnik: конвеєрами, автоматизованими складами, лініями сортування за кольором, лініями металообробки, роботами.

Саме виявленням небезпек, оцінкою ризиків займається здобувач гр. 263-22м-2 Коломойцева Карина, яка працює над підготовкою публікації до студентської наукової конференції.

Докладніше на фейсбук

А ось і призи, за активну участь у вебінарах
«Компетенції з безпеки і здоров'я на роботі. Базовий курс», які обіцяли організатори нашим здобувачам.
Дякуємо шановний Дмитре Лаврентійовичу за вашу підтримку, за вашу небайдужість до охорони праці!!!


Докладніше на фейсбук











Друзі, трішки стало сумно, 30 березня 2023 року відбувся останній вебінар в рамках проекту МОП, який присвячений розвитку компетенцій з безпеки.https://www.ilo.org/.../WCMS_868465/lang--uk/index.htm

Кожного тижня, відбувався розбір важливої теми, виступали відомі фахівці. Це як ковток чистого повітря - важливо розуміти, що ми розвиваємось разом з усім прогресивним світом. Так, все колись закінчується! Але ми маємо надію, що відбудуться нові зустрічі, які знову захоплять нас своєю потужною думкою, своєю незвичайною ідеєю, яка дозволить нам знайти шляхи підвищення безпеки, збереження здоров'я і життя людей на виробництві.

На останньому вебінарі було розглянуті питання безпеки під час виконання робіт на висоті, яку представив Георгес Лобзігер у своїй презентації "Робота на висоті. Від закону до практики", а також пані Ірина Петченко, яка розповіла про роботи на висоті з прикладами управління.
https://www.ilo.org/.../WCMS_873947/lang--uk/index.htm.

Вебінар промайнув швидко, цікаві доповіді, навіть ні це був діалог, коли відбувається обмін думками. Саме цей формат робив всі зустрічі цікавими, що змушувало відкладати всі справи і долучатися до них.

Ще раз висловлюємо подяку всім організаторам, за таку чудову можливість спілкування, навчання, розвитку. Надіємось, що невдовзі, знову, організуєте подібні вебінари.
І як завжди кожен вебінар закінчився тестуванням.

Докладніше на фейсбук

Вітаємо Івана Михайловича Книша з успішним захистом дисертаційної роботи. Шлях був важкий, довгий, тернистий, але результат - успіх, вартий того.

Івану Михайловичу бажаємо міцного здоров'я й наснаги для подальших наукових досягнень!



Докладніше на фейсбук


22.03.23 відбувся черговий вебінар, організований нашими партнерами Редакцією журналу «Охорона праці» та Європейським співтовариством з охорони праці (ESOSH) в рамках реалізації Проєкту МОП «На шляху до безпечної, здорової та задекларованої праці в Україні».

На цей раз була розглянута дуже актуальна тема "Безпека машин і механізмів. Система LOTO", яку представили тренери Андрій Талько (Польща), Даріуш Ковальські (Польща) сумісно з координатором Михайлом Сьоміном. Слухачів ознайомили з Директивою 2006/42/ЄС Про машини і механізми, суть якої – зменшення ймовірності нещасних випадків у процесі користування машиною або механізмом; аудит, модернізація (на прикладі виконання робіт компанії PILZ), а також методи зменшення ризику. Звісно за результатами проходження тесту, кожний учасник отримав сертифікат.

Матеріали вебінару доступні на сторінці МОП за посиланням

Докладніше на фейсбук

Друзі, відбувся черговий вебінар, організований МОП що фінансувалася ЄС «На шляху до безпечної, здорової та задекларованої праці в Україні», за підтримки редакції журналу «Охорона праці» та Європейського співтовариства з охорони праці.

Тема дуже актуальна "Небезпечні речовини. Зменшення впливу шкідливих факторів на робочих місцях".

Зміст дуже насичений. Тренери Алекс Моралес (Чилі) та Віталій Єрмоленко були нависоті. Різні приклади з життя підкреслювали, що хімічна небезпека - це необхідність сьогодення.

Деталі за посиланням

Звісно ж результатом успішного завершення вебінару став традиційний тест, який здобувачі разом з викладачами успішно пройшли та отримали сертифікати.

Друзі, 8 березня 2023 року відбувся черговий вебінар "Роботи в замкнених просторах. Розслідування інцидентів" з тренером Стюартом Карнегі (Велика Британія/ Естонія) який організовано в рамках "Проєкту МОП за фінансування ЄС «На шляху до безпечної, здорової та задекларованої праці в Україні".

Для нас він особливий, тому що його координатором був наш аспірант Анатолій Алексєєв, який чітко, лаконічно й точно розкрив проблематику вебінару та особливості безпеки робіт в замкнених просторах.

Ми знову висловлюємо щиру вдячність всім причетним до організації даного вебінару за надану можливість підвищити кваліфікацію, отримати нові знання, обмінятись думками, почути іншу точку зору.

Також висловлюємо подяку пану Стюарту за представлену цікаву доповідь про особливості розслідування інцидентів, надані матеріали і живе спілкування - відповіді на багаточисельні запитання, адже тема дуже актуальна.

Як завжди, результатом трьох годинної зустрічі, стали нові знання, про що свідчать отримані сертифікати після успішного проходження тесту.


Завдяки підтримці Проєкту МОП «На шляху до безпечної, здорової та задекларованої праці в Україні» та небайдужих фахівців з Редакції журналу «Охорона праці» на чолі з паном Дмитром Матвійчуком  та керівників Європейського співтовариства з охорони праці (ESOSH), зокрема пані Ольги Богданової, вчора нам була створена можливість поспілкуватись з  тренером школи Nebosh паном Енді Хартом (Велика Британія), який розповів про особливості оцінки професійних ризиків при експлуатації виробничого обладнання, устаткування з яскравими прикладами управління ризиками для робіт підвищеної небезпеки.

Дискусію продовжив пан Олексій Желдак,  Safety Manager UA – AB InBev Efes, який на власних прикладах показав, як краще проводити оцінку ризику на конкретному робочому місці. 

Закономірним результатом трьохгодинної зустрічі стали сертифікати учасників, які отримали врезультаті успішного складання цікавого тесту.


Висловлюємо щиросердечну подяку всім організаторам:

- менеджеру Проєкту МОП пану Жолту Дудашу,

- редакції журналу «Охорона праці»,

- засновникам Європейського співтовариства з охорони праці (ESOSH),

- Державній службі України з питань праці, 

- Help Alliance for Ukrainian Worker за цікавий, такий необхідний захід, що об'єднав величезну кількість фахівців з питань безпеки праці, надаючи можливість, не тільки здобути сучасні знання із психосоціальних небезпек, а й обговорити наболіле, обмінятись думками, поділитись практиками.

23.02.23 відбулася чергова зустріч з надзвичайно талановитим тренером, коучем, викладачем  Джаннет Аршимовою (Польща), https://fb.watch/iU4SLzKhSq/, яка розкрила передові практики зі збереження і підтримки психічного здоров'я працівників.

Нові знання - це нові можливості! Тому значна кількість наших викладачів і здобувачів долучилась до вебінару, уважно слухали, задавали питання, здавали тести і отримали сертифікати.

Матеріали вебінару знаходяться на сторіночці МОП Україна https://www.ilo.org/.../WCMS_868800/lang--uk/index.htm


16 лютого відбувся гарний вебінар «Система управління безпекою та здоров'ям на роботі. Міжнародний стандарт ISO 45001:2018», який організований за підтримки Проєкту МОП за фінансування ЄС «На шляху до безпечної, здорової та задекларованої праці в Україні» із залученням фахівців з редакції журналу «Охорона праці», та Європейське співтовариство з охорони праці (ESOSH)



Хочемо подякувати всім, хто надав нам таку необхідну, можливість підвищити кваліфікацію з міжнародним тренером Антоніною Сулховою (Канада) та прикладами компанії Кернел Сергія Росса.


Актуально, потужно, цікаво, багато корисної інформації, ми раді були долучитися до цієї важливої події.


Друзі. У нас є перші результати, наших здобувачів другого рівня освіти. Ми хочемо привітати нашу студентку Коломойцеву Карину з успішною участю у ІІІ Міжнародній науково-практичній конференції молодих учених «ТЕХНІЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ІННОВАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ В АГРОПРОМИСЛОВОМУ КОМПЛЕКСІ».




Gilpert_Vitalij.JPG

РОЗ’ЯСНЕННЯ ЩОДО НАВЧАННЯ З ОХОРОНИ ПРАЦІ ПРИ РЕФОРМУВАННІ В ЛІСОВОМУ ГОСПОДАРСТВІ

Віталій ГІЛЬПЕРТ












Друзі, ми хочемо, щоб наші здобувачі мали можливість зростати - пізнаючи нове, щоб в подальшому могли зробити щось своє, гарне, корисне та дозволило їм бути успішними. Тому завжди намагаємось надати таку можливість всім бажаючим у кого є час і можливості, що, зокрема, проявляється участю в різних заходах: конференціях, вебінарах, круглих столах і т.д.

Вітаємо студентів #ННІП Дениса Дьякова (група 184-20ск-6ІП) та Наталію Постол (група 184-19-3ІП), відзначених відділом ВЗЯВО та першим проректором Артемом Павличенком за участь у конкурсі «Студент - основа якості вищої освіти".

Як завжди, активні, творчі та небайдужі! 💪Так тримати!👏




Вітаємо Кравченко Богдана із заслуженою відзнакою переможця в конкурсі “Здобувач – основа якості освіти” за кращу пропозицію щодо вдосконалення освітнього процесу.






Вітаємо наших здобувачів Дениса Молодик та Віталія Бондарчука з успішним закінченням дистанційного курсу "DIGITAL LEARNING: ТЕХНОЛОГІЇ ЦИФРОВОГО НАВЧАННЯ", що проводився в рамках проекту "Establishment of German-Ukrainian University Network for Securing Successful Education in Ukrainian Universities in Time of War and Crisis" та фінансованого Німецькою службою академічних обмінів DAAD.

29.11.22 відбулось засідання секції "Безпека праці та здоров'я працівників в рамках проведення конференції "Молодь: :наука та інновації 2022", де були представлені доповіді наших здобувачів та викладачів.

Найбільшу увагу привернули доповіді про "Мінну небезпеку" та "Інноваційні підходи щодо порятунку людей у надзвичайних ситуаціях", про які доповіли Павлова Ілона та Мікулін Олександр.





24 жовтня 2022 року наші здобувачі Єгор Хамаза, Дмитро Мальцев, Дмитро Дудкін прийняли участь у круглому столі, присвяченому збереженню психічного здоров'я та розвитку резильєнтності в умовах війни, який проводила Психологічна служба КНУ імені Тараса Шевченка.








Анастасія Алхімова_001.jpgАндрій Железняк_001.jpgДмитро Дудкін_001.jpgДмитро Мальцев_001.jpgЄгор Хамаза (1)_001.jpg
2.jpg3.jpg

Ділимось досвідом. Вивчаючи, дисципліну "Ергономіка", здобувачем групи 275-22-2 Підорич Дар'я запропонувала розробити спеціальне тестове завдання з оцінки впливу ергономічних небезпек на виникнення незапланових інцидентів (near miss), які відбулись без наслідків для працівників. Завдання направлене на аналіз основних причин виникнення нещасних випадків за ергономічним критерієм, але головна мета це розвиток здібностей з аналізу небезпечної ситуації на робочому місці.



Друзі, спішимо поділитись з вами результатами тренінгу "Система 5S як елемент ергономіки на робочому місці", в якому активно приймали участь студенти груп 275-22-1,2 Майтрак Сергій, Коріненко Людмила, Мей Аліна, Перепелиця Валерія, Прокопенко Кирило. Одним із важливих елементів пізнання, була командна гра з пошуку найкращої організації безпечного ергономічного простору на виробничій дільниці, що забезпечує максимальну продуктивність.

Складно, непросто, але якщо є бажання, головне мотивація - можна все здолати й досягнути успіху.

Надіємось, що шановні здобувачі зрозуміли філософію 5S і за нагоди застосують її при виконанні вже справжніх життєвих задач.

Наші здобувачі активно допомагають нам створювати ділові ігри, тренінги, кейси для навчання.

Хочемо відмітити студентку групи 275-22-2 Шевченко Юлію, яка долучилась до розробки чек-листів з перевірки економічності робочого місця оператора.

Бажаємо їй творчого натхнення для подальших звершень, не зупинятись постійно рухатись, цікавитись і пізнавати - це основа успіху!

Що таке ергономіка? Чи потрібна вона сьогодні? Відповідь очевидна, але чому так мало приділяємо їй уваги? Брак грошей чи складність обгрунтування доцільності змін у технології чи обладнанні перед керівництвом компаній. Ми повинні знайти необхідні аргументи, щоб переконати важливість змін. Цим питанням і займалась наш здобувач Карина Решетар на базі лабораторій Interpipe Mechatronic Lab1, в НТУ Дніпровська політехніка, де розміщенні найсучасніші зразки обладнання для навчання, дослідження, відпрацювання різних навичок майбутніх фахівців з різних спеціальностей.

1.jpg

Дякуємо професору Олександрі Вагоновій, керівниці Кафедри прикладної економіки, підприємництва та публічного управління за організацію й проведення тренінг-семінару з лідерства, на якому наші першокурсники Бондарчук Віталій, Жуплєв Станіслав та Молодик Денис спробували свої сили в представлені бізнес-проекту з просування продукту на ринок. Досить незвичний формат, креативний підхід, а головне нові знайомства, які в подальшому можуть стати надважливими в побудові кар'єри.

2.jpg 3.jpg4.jpg5.jpg

5.png

Вітаємо наших здобувачів з першими здобутками!!! Так тримати, не зупиняйтесь, завтра бажано покращити свій результат!!!






1.jpg2.jpg3.png4.png
1.jpg

2 і 3 червня 2022 року на базі Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського відбувся підсумковий ІІ тур Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 263 «Цивільна безпека», що проходив в режимі відеоконференції. Участь у конкурсі прийняли студенти з України, Польщі, Китаю, Грузії, Болгарії, Латвії, Словаччини. Серед учасників приймала участь наша здобувача Карина Решетар. Її наукова робота була відзначена членами жюрі, з чим ми її вітаємо.

В рамках вивчення дисципліни "Менеджмент охорони праці" наші здобувачі додатково відвідали цікавий вебінар "Новий порядок перевірок з охорони праці", який організовано видавничим домом MCFR

1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg5.jpg
1.jpg

Друзі, ми працюємо! Ми намагаємось зробити наших здобувачів успішними, конкурентоспроможними на ринку праці. Ми ділимось кращими практиками з безпеки, які по крупинках збираємо з усього світу. 

Ділимось з вами результатами наших здобувачів, які використовують сформовану базу для власних досліджень, наповнюючи нашу скарбничку новими знаннями.

Ми відкриті, готові до співпраці, ми чекаємо випускників шкіл, з якими поділимось знаннями.

30 Лантух.jpg31 Павлова.jpg32 Сосулєв.jpg33 Дьяков.jpg34 Ємельянов.jpg35 Решетар.jpg36 Столярова.jpg37 Дьяков.jpg38 Черненко.jpg
Під час кризових ситуацій важливо залишатись з холодним розсудливим розумом, який здатний приймати правильні дієві рішення. Дякуючи професіоналам з платформи Prometheus, які пропонують нам широкі можливості для саморозвитку, вдосконалення, підтримку в ці нелегкі для нас часи. Їх новий курс «Базова психологічна допомога в умовах війни» - це можливість тримати себе в «руках», боротись з панічними настроями, стресом, бути в тонусі й тверезо оцінювати ситуацію для прийняття життєво важливих рішень. Таку думку висловили наші здобувачі, які пройшли вказаний курс за рекомендацією доцента кафедри охорони праці та цивільної безпеки Столбченко Олени.
2_n_cr.png3.png4.png1.png

Наші здобувачі демонструють свої навички і вміння під час виступів на 77 студентської науково-технічній конференції «Тиждень студентської науки». Так, ми довго над ними працювали, було складно, але все відбулось. Представлені доповіді та отримані сертифікати - підтвердження нашої сумісної наполегливої праці - не дивлячись на труднощі.

Сертифікат ТСН 2022 Галко Т.Д.jpgСертифікат ТСН 2022 Єненко Д.О.jpgСертифікат ТСН 2022 Зіпа С.С.jpg

Сертифікат ТСН 2022 Мамедов Р.Р.jpgСертифікат ТСН 2022 Папіна М.О.jpg 1.jpg

Висловлюємо щиру вдячність нашим колегам, партнерам з Львівського державного університету безпеки життєдіяльності, які в складний час для нашої країни організували і провели Всеукраїнську науково-практичну конференцію "Охорона праці: освіта і практика", де наші здобувачі змогли представити доповіді своїх досліджень та отримати граний досвід з публічного виступу для підготовки, як захисту кваліфікаційних робіт, так і наробок для отримання відповідної грантової підтримки; обмінятись досвідом з колегами, знайти нових знайомих і друзів.

2.jpg3.jpg4.jpg

Викладачі кафедри охорони праці разом зі здобувачами висловлюють щиру вдячність громадській організації «Асоціація саперів України», яка за підтримки МОН розробила спеціальну онлайн платформу з питань мінної небезпеки (Explosive Ordnance Risk Education – EORE), що дозволило нам вдосконалити свої знання з цивільного захисту, які так актуальні сьогодні.

1.jpg1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg5.jpg

Результати I туру конкурсу студентських робіт з галузей «Пожежна безпека» та «Цивільна безпека» (Цивільний захист).

2022-02-11_225443.pngДьяков.jpg

I місце

Дьяков Д.В. (керівник проф. Яворська О.О.)

Ергономічний аналіз ручного інструменту

для обслуговування пожежних машин.







2022-02-12_131737.pngРешетар.jpg

II місце

Решетар К.А. (керівник доц. Муха О.А.)

Організаційно-педагогічні умови формування у майбутніх пожежників-рятівників ризик-орієнтованого мислення.








2022-02-11_230223.pngГрезент.jpg


Грезент О.П. (керівник доц. Столбченко. О.В.)

Визначення рівня комфортності людини у навколишньому просторі офісного приміщення за тепловим фактором.








Анотація.jpgМузика.jpg

III місце

Музика Є. А. (керівник проф. Чеберячко С.І.)

Обґрунтування вибору ефективного пожежного автомобіля.






Всі роботи отримали впровадження у навчальний процес та використовуються при викладанні дисциплін.

Роботи направлені для участі у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з галузей «ПОЖЕЖНА БЕЗПЕКА» ТА «ЦИВІЛЬНА БЕЗПЕКА (ЦИВІЛЬНИЙ ЗАХИСТ) в НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ УКРАЇНИ, м. Харків.

Студенти групи 263-18-1 Булах П.О. і Грезент О.П. під час вивчення дисципліни «Організація наглядової діяльності в галузі охорони праці» (викладач – доц. Шайхлісламова І.А.) виконали аналіз аварій, пов’язаних з використанням газу у побуті за 2016-2019 роки

2022-02-11_144200.png

і підготували схему з проведення технічного розслідування аварій, пов'язаних з використанням газу в побуті відповідно до Порядку проведення технічного розслідування обставин та причин виникнення аварій, пов'язаних з використанням газу в побуті, затверджено наказом Міністерства надзвичайних ситуацій України від 27.04.2012 № 734.

1.jpg

4.png

Пропонуємо Вашій увазі чеклист для оцінки накопичення втоми водіїв автобусів з урахуванням визначення інтегральної оцінки важкості праці, який розроблений здобувачем групи 263м-21-1 Кариною Решетар.










21.jpg

Познайомтесь з нашою чарівною студенткою за спеціальністю 263 Цивільна безпека Анастасією Самойленко, яка цілеспрямовано зробила свій вибір фахової підготовки. "Життя - це головна цінність людини, тому важливо навчитись його оберігати, щоб потім допомогти іншим, тому я і вибрала дану спеціальність" - говорить Анастасія. Її завзяття, допитливість, наполегливість просто не дозволяють обмежитись виконанням поточних завдань з навчальних дисциплін. "Мені постійно хочеться пізнавати світ, щоб потім знайти себе і своє місце в ньому" - якось сказала Анастасія на одній із лекцій. Однин з її започаткованих проектів Пам'ятаймо про трагедії - щоб уникнути нових" направлений на інформування про причини найбільших катастроф останього десятиліття, які забрали багато людських життів знайшов підтримку у редакції журналу Охорона праці та пожежна безпека. Бажаємо успіху і наснаги для подальших творчих досягнень.

Докладніше на фейсбук

54.jpg

Готуючись до захисту кваліфікаційних робіт значно активізувалась робота студенського гуртка - здобувачі вимагають збиратись кожного дня, щоб обговорити отримнані результати і визначити подальші кроки. До найбільш потужних робіт можна віднести ролзробку пропозицій Козаченко Альони, щодо підвищення ефективності провітрювання очисного вибою, зарахунок розробки додаткової виробки, доцільність якої продемонструвала за допомогою спеціального програмного забезпечення VnetPC 2007 (https://vnetpc-2007.software.informer.com/), яке розроблене на основі досліджень вентиляції шахт Фредеріка Бадена Хінслі. Виникає багато запитань - оскільки додаткова виробка вимагає значних капіталовкладень, тому і обгрунтування повинне бути досить вагомим.

Докладніше на фейсбук

12.jpg

Зменшення запиленості на робочому місці досить актуальна задача над вирішенням якої працювала значна кількість науковців. Ось до їх когорти долучилась і студентка гр. 184-18ск-6 Талапа Анна, яка досліджує процес фракційного розподілу пилу від режиму руху повітряного потоку під керівництвом професора кафедри ОПЦБ Яворської Олени Олександрівни. Під час проведення дослідження консультаційну допомогу надавав доцент кафедри ОПЦБ Радчук Дмитро Ігорович. Крім того, були перевірені захисні властивості респіраторів, саме за респірабельною фракцією пилу. Бажаємо успіхів пані Анно під час захисту кваліфікаційної роботи.

Докладніше на фейсбук

20.jpg

Вирішенням досить цікавої наукової задачі займається студент гр.184-18ск-6 Лісовенко Владислав, який трішки захотів зазирнути в майбутнє, щоб застерегти нас від можливих небезпек і ризиків пов'язаних з розвитком робототехніки, а для представлення отриманих результатів він зі своїм науковим керівником доцентом Радчуком Дмитром Ігоровичем застосували дещо незвичний підхід під назвою тех-нуар https://www.facebook.com/448532428544638/posts/4125952487469262/. Що ж подивимось, що з того вийде під час захисту кваліфікаційної роботи. Бажаємо успіхів і подальших наукових досягнень.

Докладніше на фейсбук

14.jpg

Ергономічні показники фільтрувальних респіраторів залежать від структури тканин, діаметру волокон, щільності їх упакування, товщини. Який краще текстильний матеріал можна використати як додатковий захисний шар фільтрів, щоб збільшити їх пиломіскість, але при цьому забезпечити мінімальний опір диханню - основний ергономічний показник респіратора розбирався студент групи 184-18зск-6 Ткаченко Андрій. Проведені дослідження є складовою частиною його кваліфікаційної роботи.

Докладніше на фейсбук







Грезент.jpg

Студенти групи 263-18-1 Булах П.О і Грезент О.П в позаурочний час займаються розробкою спеціальних чек-листів для оцінки ергономічних небезпек при роботі водіїв. Звдавалось сидяча робота, що може бути краще, але ні на водія діє низка шкідливих виробничих факторів, які сприяють розвитку професійних захворювань. Особливістю запропонованого підходу здобувачі вважають - можливість встановити альтернативні рішення задачі з покращення умов праці водіїв через визначення інтегрального критерію безпеки, який залежить від декількох показників, що характеризуються ергономічним, психосоціальним, індивідуальним та гігієнічним факторами впливу на водія. 

170098228_4067018720029306_4452326049956092687_n (1).png

Сервіси

Розклад

Соціальні мережі

Facebook
YouTube

Інформаційне партнерство

Прес-центр
Закон про вищу освіту
© 2006-2025 Інформація про сайт