Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
ОПЦБ21_3.jpg


Приєднуйся 

f.pngtelegatwitterab6eff595bb1.pngyoutube.png

opcb.gif

news3.jpg

2021-01-13_231521.png

СТУДЕНТСЬКИЙ КЕЙС-ЧЕМПIОНАТ ВIД МЕТIНВЕСТ - — M.Student Champ 2022

130+ реальних кейсів від 21 підприємства вже чекають! Готові перевірити свої сили та знання?

Проєкт буде цікавим для студентів технічних, економічних та ІТ спеціальностей.

Хто може брати участь: студенти 3+ курсів ЗВО; студенти 4-х курсів технікумів та коледжів та викладачі у якості кураторів, випускники до 1 року після завершення навчання

Реєстрація на сайті проєкту

Призовий фонд чемпіонату понад 100 000 грн.!!!

ЗАПРОШЕННЯ НА УЧАСТЬ


Cайти наших партнерів:
2022-05-18_131909.png
Журнал охорона праці
2022-05-18_132001.png
Журнал охорона праці та пожена безпека
2022-05-18_132158.png
Компанія Стандарт
2022-05-18_132259.png
Європейське співтовариство з охорони праці

СТУДЕНТСЬКИЙ НАУКОВИЙ ЦЕНТР
pdf_8335.png Положення про студентський науковий центр

pdf_8335.png План робіт на 2019-2020 навчальний рік

pdf_8335.png План робіт на 2020-2021 навчальний рік

pdf_8335.png План робіт на 2021-2022 навчальний рік

pdf_8335.png План робіт на 2022-2023 навчальний рік

Керівник студентського гуртка доцент Столбченко О.В., т..050-589-70-28

5.png

Вітаємо наших здобувачів з першими здобутками!!! Так тримати, не зупиняйтесь, завтра бажано покращити свій результат!!!


1.jpg2.jpg3.png4.png
1.jpg

2 і 3 червня 2022 року на базі Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського відбувся підсумковий ІІ тур Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 263 «Цивільна безпека», що проходив в режимі відеоконференції. Участь у конкурсі прийняли студенти з України, Польщі, Китаю, Грузії, Болгарії, Латвії, Словаччини. Серед учасників приймала участь наша здобувача Карина Решетар. Її наукова робота була відзначена членами жюрі, з чим ми її вітаємо.

В рамках вивчення дисципліни "Менеджмент охорони праці" наші здобувачі додатково відвідали цікавий вебінар "Новий порядок перевірок з охорони праці", який організовано видавничим домом MCFR

1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg5.jpg
1.jpg

Друзі, ми працюємо! Ми намагаємось зробити наших здобувачів успішними, конкурентоспроможними на ринку праці. Ми ділимось кращими практиками з безпеки, які по крупинках збираємо з усього світу. 

Ділимось з вами результатами наших здобувачів, які використовують сформовану базу для власних досліджень, наповнюючи нашу скарбничку новими знаннями.

Ми відкриті, готові до співпраці, ми чекаємо випускників шкіл, з якими поділимось знаннями.

30 Лантух.jpg31 Павлова.jpg32 Сосулєв.jpg33 Дьяков.jpg34 Ємельянов.jpg35 Решетар.jpg36 Столярова.jpg37 Дьяков.jpg38 Черненко.jpg
Під час кризових ситуацій важливо залишатись з холодним розсудливим розумом, який здатний приймати правильні дієві рішення. Дякуючи професіоналам з платформи Prometheus, які пропонують нам широкі можливості для саморозвитку, вдосконалення, підтримку в ці нелегкі для нас часи. Їх новий курс «Базова психологічна допомога в умовах війни» - це можливість тримати себе в «руках», боротись з панічними настроями, стресом, бути в тонусі й тверезо оцінювати ситуацію для прийняття життєво важливих рішень. Таку думку висловили наші здобувачі, які пройшли вказаний курс за рекомендацією доцента кафедри охорони праці та цивільної безпеки Столбченко Олени.
2_n_cr.png3.png4.png1.png

Наші здобувачі демонструють свої навички і вміння під час виступів на 77 студентської науково-технічній конференції «Тиждень студентської науки». Так, ми довго над ними працювали, було складно, але все відбулось. Представлені доповіді та отримані сертифікати - підтвердження нашої сумісної наполегливої праці - не дивлячись на труднощі.

Сертифікат ТСН 2022 Галко Т.Д.jpgСертифікат ТСН 2022 Єненко Д.О.jpgСертифікат ТСН 2022 Зіпа С.С.jpg

Сертифікат ТСН 2022 Мамедов Р.Р.jpgСертифікат ТСН 2022 Папіна М.О.jpg 1.jpg

Висловлюємо щиру вдячність нашим колегам, партнерам з Львівського державного університету безпеки життєдіяльності, які в складний час для нашої країни організували і провели Всеукраїнську науково-практичну конференцію "Охорона праці: освіта і практика", де наші здобувачі змогли представити доповіді своїх досліджень та отримати граний досвід з публічного виступу для підготовки, як захисту кваліфікаційних робіт, так і наробок для отримання відповідної грантової підтримки; обмінятись досвідом з колегами, знайти нових знайомих і друзів.

2.jpg3.jpg4.jpg

Викладачі кафедри охорони праці разом зі здобувачами висловлюють щиру вдячність громадській організації «Асоціація саперів України», яка за підтримки МОН розробила спеціальну онлайн платформу з питань мінної небезпеки (Explosive Ordnance Risk Education – EORE), що дозволило нам вдосконалити свої знання з цивільного захисту, які так актуальні сьогодні.

1.jpg1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg5.jpg

Результати I туру конкурсу студентських робіт з галузей «Пожежна безпека» та «Цивільна безпека» (Цивільний захист).

2022-02-11_225443.pngДьяков.jpg

I місце

Дьяков Д.В. (керівник проф. Яворська О.О.)

Ергономічний аналіз ручного інструменту

для обслуговування пожежних машин.2022-02-12_131737.pngРешетар.jpg

II місце

Решетар К.А. (керівник доц. Муха О.А.)

Організаційно-педагогічні умови формування у майбутніх пожежників-рятівників ризик-орієнтованого мислення.
2022-02-11_230223.pngГрезент.jpg


Грезент О.П. (керівник доц. Столбченко. О.В.)

Визначення рівня комфортності людини у навколишньому просторі офісного приміщення за тепловим фактором.
Анотація.jpgМузика.jpg

III місце

Музика Є. А. (керівник проф. Чеберячко С.І.)

Обґрунтування вибору ефективного пожежного автомобіля.


Всі роботи отримали впровадження у навчальний процес та використовуються при викладанні дисциплін.

Роботи направлені для участі у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з галузей «ПОЖЕЖНА БЕЗПЕКА» ТА «ЦИВІЛЬНА БЕЗПЕКА (ЦИВІЛЬНИЙ ЗАХИСТ) в НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ УКРАЇНИ, м. Харків.

Студенти групи 263-18-1 Булах П.О. і Грезент О.П. під час вивчення дисципліни «Організація наглядової діяльності в галузі охорони праці» (викладач – доц. Шайхлісламова І.А.) виконали аналіз аварій, пов’язаних з використанням газу у побуті за 2016-2019 роки

2022-02-11_144200.png

і підготували схему з проведення технічного розслідування аварій, пов'язаних з використанням газу в побуті відповідно до Порядку проведення технічного розслідування обставин та причин виникнення аварій, пов'язаних з використанням газу в побуті, затверджено наказом Міністерства надзвичайних ситуацій України від 27.04.2012 № 734.

1.jpg

4.png

Пропонуємо Вашій увазі чеклист для оцінки накопичення втоми водіїв автобусів з урахуванням визначення інтегральної оцінки важкості праці, який розроблений здобувачем групи 263м-21-1 Кариною Решетар.


21.jpg

Познайомтесь з нашою чарівною студенткою за спеціальністю 263 Цивільна безпека Анастасією Самойленко, яка цілеспрямовано зробила свій вибір фахової підготовки. "Життя - це головна цінність людини, тому важливо навчитись його оберігати, щоб потім допомогти іншим, тому я і вибрала дану спеціальність" - говорить Анастасія. Її завзяття, допитливість, наполегливість просто не дозволяють обмежитись виконанням поточних завдань з навчальних дисциплін. "Мені постійно хочеться пізнавати світ, щоб потім знайти себе і своє місце в ньому" - якось сказала Анастасія на одній із лекцій. Однин з її започаткованих проектів Пам'ятаймо про трагедії - щоб уникнути нових" направлений на інформування про причини найбільших катастроф останього десятиліття, які забрали багато людських життів знайшов підтримку у редакції журналу Охорона праці та пожежна безпека. Бажаємо успіху і наснаги для подальших творчих досягнень.

Докладніше на фейсбук

54.jpg

Готуючись до захисту кваліфікаційних робіт значно активізувалась робота студенського гуртка - здобувачі вимагають збиратись кожного дня, щоб обговорити отримнані результати і визначити подальші кроки. До найбільш потужних робіт можна віднести ролзробку пропозицій Козаченко Альони, щодо підвищення ефективності провітрювання очисного вибою, зарахунок розробки додаткової виробки, доцільність якої продемонструвала за допомогою спеціального програмного забезпечення VnetPC 2007 (https://vnetpc-2007.software.informer.com/), яке розроблене на основі досліджень вентиляції шахт Фредеріка Бадена Хінслі. Виникає багато запитань - оскільки додаткова виробка вимагає значних капіталовкладень, тому і обгрунтування повинне бути досить вагомим.

Докладніше на фейсбук

12.jpg

Зменшення запиленості на робочому місці досить актуальна задача над вирішенням якої працювала значна кількість науковців. Ось до їх когорти долучилась і студентка гр. 184-18ск-6 Талапа Анна, яка досліджує процес фракційного розподілу пилу від режиму руху повітряного потоку під керівництвом професора кафедри ОПЦБ Яворської Олени Олександрівни. Під час проведення дослідження консультаційну допомогу надавав доцент кафедри ОПЦБ Радчук Дмитро Ігорович. Крім того, були перевірені захисні властивості респіраторів, саме за респірабельною фракцією пилу. Бажаємо успіхів пані Анно під час захисту кваліфікаційної роботи.

Докладніше на фейсбук

20.jpg

Вирішенням досить цікавої наукової задачі займається студент гр.184-18ск-6 Лісовенко Владислав, який трішки захотів зазирнути в майбутнє, щоб застерегти нас від можливих небезпек і ризиків пов'язаних з розвитком робототехніки, а для представлення отриманих результатів він зі своїм науковим керівником доцентом Радчуком Дмитром Ігоровичем застосували дещо незвичний підхід під назвою тех-нуар https://www.facebook.com/448532428544638/posts/4125952487469262/. Що ж подивимось, що з того вийде під час захисту кваліфікаційної роботи. Бажаємо успіхів і подальших наукових досягнень.

Докладніше на фейсбук

14.jpg

Ергономічні показники фільтрувальних респіраторів залежать від структури тканин, діаметру волокон, щільності їх упакування, товщини. Який краще текстильний матеріал можна використати як додатковий захисний шар фільтрів, щоб збільшити їх пиломіскість, але при цьому забезпечити мінімальний опір диханню - основний ергономічний показник респіратора розбирався студент групи 184-18зск-6 Ткаченко Андрій. Проведені дослідження є складовою частиною його кваліфікаційної роботи.

Докладніше на фейсбукГрезент.jpg

Студенти групи 263-18-1 Булах П.О і Грезент О.П в позаурочний час займаються розробкою спеціальних чек-листів для оцінки ергономічних небезпек при роботі водіїв. Звдавалось сидяча робота, що може бути краще, але ні на водія діє низка шкідливих виробничих факторів, які сприяють розвитку професійних захворювань. Особливістю запропонованого підходу здобувачі вважають - можливість встановити альтернативні рішення задачі з покращення умов праці водіїв через визначення інтегрального критерію безпеки, який залежить від декількох показників, що характеризуються ергономічним, психосоціальним, індивідуальним та гігієнічним факторами впливу на водія. 

170098228_4067018720029306_4452326049956092687_n (1).png

© 2006-2022 Інформація про сайт