Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

Приєднуйся 

Twitterab6eff595bb1.pngyoutube.png



Грантові пропозиції час змін


Сайти наших партнерів: 2022-05-18_131909.png Журнал охорона праці 2022-05-18_132001.png Журнал охорона праці та пожежна безпека
2022-05-18_132158.png Компанія Стандарт 2022-05-18_132259.png Європейське співтовариство з охорони праці

Статистика

ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ОХОРОНИ ПРАЦІ


2021-11-06_120340.png

Міжнародна організація праці (МОП) є однією з найстаріших міжнародних міжурядових організацій. У 1946 році МОП стала першою спеціалізованою установою Організації Об’єднаних Націй. МОП розробляє міжнародні трудові норми у формі конвенцій і рекомендацій, що встановлюють мінімальні стандарти основних трудових прав: свободу асоціації, право на організацію, ведення колективних переговорів, заборону примусової праці, гендерну рівність тощо. Основними стратегічними цілями МОП є сприяння реалізації основоположних принципів та прав у сфері праці, створення більш широких можливостей для працівників з метою забезпечення гідної зайнятості та отримання належної заробітної плати, підвищення ефективності соціального захисту для всіх верств населення, а також зміцнення трипартизму та соціального діалогу.

день охрані труда2.jpg

Всесвітній день охорони праці

На кафедрі широко відзначається всесвітній день охорони праці. В Україні цей день отримав назву «День охорони праці» і відзначається згідно з Указом Президента України до № 685/2006 від 18 серпня 2006 року щорічно 28 квітня.

Планується провести тиждень охорони праці. У рамках тижня охорони праці проводяться семінари, конференції, виставки, круглі столи, дискусії, надання допомоги в досягненні належного стану безпеки, гігієни праці та виробничого середовища, захисту прав та інтересів потерпілих на виробництві працівників.

unnamed.jpgУ ці дні кафедра проводить ряд заходів, щоб привернути увагу громадськості до масштабів проблеми, а також до того, яким чином виконуються створення та просування культури охорони праці, яка може сприяти зниженню щорічної смертності на робочому місці, також до невирішених проблем охорони праці.

Ідея проведення Всесвітнього дня охорони праці бере початок від Дня пам'яті загиблих працівників, уперше проведеного американськими та канадськими трудящими в 1989 році в пам'ять про працівників, які загинули та отримали травму на виробництві.

04_16_op1.jpg

У 2021 році Міжнародна організація праці акцентує увагу на важливості зміцнення системи безпеки та здоров’я (БЗР), включно зі службами безпеки та охорони здоров’я, як на національному рівні, так і на рівні підприємств. Саме тому Всесвітній день безпеки та здоров’я на роботі буде присвячений стратегіям зміцнення національних систем БЗР та спрямований на посилення життєстійкості й протидії нинішнім і майбутнім кризам з урахуванням винесених уроків і набутого досвіду в сфері праці. Інформацію щодо Дня охорони праці у 2021 році розміщено на вебсайті Міжнародної організації праці за посиланням. План заходів із відзначення Дня охорони праці в Україні у 2021 році можна переглянути за лінком.

2021-11-06_122028.png

На шляху до безпечної, здорової та задекларованої праці в Україні

Тривалість Проєкту: січень 2020 - грудень 2022

Цей Проєкт спрямований на сприяння безпечній, здоровій та задекларованій праці в Україні. Його очікуваним результатом у близькій перспективі є покращення дотримання Україною основних міжнародних і європейських норм із безпеки і здоров’я на роботі (БЗР) та трудових відносин. Очікується досягнення двох результатів: (1) правова база з БЗР і трудових відносин наближена до міжнародних і європейських ном норм; (2) створено системи та процедури для виконання функцій інспекції праці.

Проєкт опирається на здобутки попереднього Проєкту ЄС-МОП «Зміцнення адміністрації праці з метою покращення умов праці і подолання незадекларованої праці » в Україні. Новий Проєкт побудований на його здобутках.

viber_image_2020-04-29_20-21-14.jpg

Доповідь англійською – 

привітання з професійним святом.

До всесвітнього дня охорони праці. В рамках тижня охорони праці студентка 1 курсу групи 263-19-1 Музика Єлизавета взяла участь в тренінгу та підготувала доповідь англійською мовою на тему: «Транспорт: вибір та безпека».


youtube-1.png

Відео 1

youtube-1.png

Відео 2


конференція_01.jpgконференція_02.jpg

[ На головну ] [ Сторінка завідувача кафедри ] [ Викладачі кафедри ] [ Аспіранти ]

[ Учбово-допоміжний персонал ] [ Відгуки випускників кафедри ] [ Почесні випускники кафедри ]

[ Кафедра сьогодні ] [ Історія кафедри ] [ Галерея ] [ Контакти ]

Сервіси

Розклад

Соціальні мережі

Facebook
YouTube

Інформаційне партнерство

Прес-центр
Закон про вищу освіту
© 2006-2024 Інформація про сайт