Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
ОПЦБ21_3.jpg


Приєднуйся 

f.pngtelegatwitterab6eff595bb1.pngyoutube.png

opcb.gif

news3.jpg

2021-01-13_231521.png

СТУДЕНТСЬКИЙ КЕЙС-ЧЕМПIОНАТ ВIД МЕТIНВЕСТ - — M.Student Champ 2022

130+ реальних кейсів від 21 підприємства вже чекають! Готові перевірити свої сили та знання?

Проєкт буде цікавим для студентів технічних, економічних та ІТ спеціальностей.

Хто може брати участь: студенти 3+ курсів ЗВО; студенти 4-х курсів технікумів та коледжів та викладачі у якості кураторів, випускники до 1 року після завершення навчання

Реєстрація на сайті проєкту

Призовий фонд чемпіонату понад 100 000 грн.!!!

ЗАПРОШЕННЯ НА УЧАСТЬ


Cайти наших партнерів:
2022-05-18_131909.png
Журнал охорона праці
2022-05-18_132001.png
Журнал охорона праці та пожена безпека
2022-05-18_132158.png
Компанія Стандарт
2022-05-18_132259.png
Європейське співтовариство з охорони праці

ВІДГУКИ ВИПУСКНИКІВ КАФЕДРИ

8.jpg Фрай Олег Олегович

Закінчив: Національний Гірничий Університет, Гірничий факультет, Кафедра «Охорони праці та цивільної безпеки» Гр.ГІ-08-6

рік випуску 2013

Нині працюю: Начальник відділу технічного контролю АТ «ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК»

ВІДГУК

Вітаю вас!

Вас всіх шановні абітурієнти, студенти, випускники, колеги!

Людина, її життя і здоров'я, честь і гідність, недоторканість і безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю (ст. 3 Конституції України).

Дана стаття Конституції України розміщена на кафедрі стала визначальним фактором у виборі навчального закладу.

На кафедрі я познайомився з грамотним і приємним викладачем Шибка Микола Васильович, який консультував з усіх питань протягом 5 курсів. Це дозволило озброїтися і спроєктувати в особистому житті і досвіді, ряд технік і методик для особистого розвитку, постановки пріоритетів, цілей як фахівця.

Після закінчення університету почав реалізовувати набутий досвід на АТ «ПОКРОВСЬКИЙ ГЗК» з робітничої професії та до керівника відділу.

Всім бажаю прекрасних умов для трудового процесу, повної безпеки та світлої атмосфери в колективі, високих перспектив і концентрації уваги, впевнених рішень і виключення необачних вчинків у роботі. Терпіння, здоров'я, добра, чуйності, гідної винагороди!!1.jpg
Двухіменний Дмитро Сергійович

Закінчив Національний технічний університет «Дніпровська політехніка», за спеціальністю “ГІРНИЦТВО” спеціалізацією «Охорона праці» (група ГРгС-13-6)

рік випуску 2016

ВІДГУК

Про рідну кафедру та університет лишилися лише теплі спогади. За студентські роки весь навчальний процес, викладацький склад зайняли достойне місце у моїй пам’яті. І сьогодні, через роки після закінчення, я з радістю повертаюся у рідні стіни з різноманітними професіональними питаннями.

З великою вдячністю і повагою слід згадати викладачів нашої кафедри охорони праці та цивільної безпеки, які заклали фундамент моїх знань теорії з охорони праці.

Вважаю, що завдяки чітко побудованій навчальній програмі на спеціальності, та кваліфіковані викладачі кафедри надали насправді глибоке розуміння охорони праці як об’єкта у цілому, а як наслідок – і уміння їм керувати. Навчаючи, навчили вчитися, що дає можливість працювати у будь-якій сфері діяльності.

З першого дня після закінчення Національного гірничого університету працюю за спеціальністю (головний державний інспектор Головного Управління Держпраці у Дніпропетровській області).

У 2019 році запропонував своїй дружині поступити на цю кафедру у магістратуру за спеціальністю 263 Цивільна безпека і вона з радістю пішла подавати документи на навчання з охорони праці та успішно здала вступні екзамени. На даний момент закінчує перший курс магістратури, та вже працює за спеціальністю.

Сьогоднішнім і майбутнім студентам раджу серйозно віднестися до профільних дисциплін, оскільки по закінченню навчання, випускники опиняться в умовах жорсткої конкуренції, а некваліфіковані інженери нікому не потрібні!2.jpg
Лавриненко Костянтин Олександрович

Кафедра Охорона праці та цивільної безпеки,

рік випуску 2016

ВІДГУК

Вітаю усіх! Я випускник кафедри «Охорона праці та цивільної безпеки», однієї з найкращих кафедр університету. Вже протягом 4-х років я працюю Головним державним інспектором відділу нагляду у хімічній промисловості управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області. До основного виду моєї діяльності входить проводити державний нагляд (контроль) за дотриманням питань охорони праці та промислової безпеки підприємств у місті Дніпро та Дніпропетровській області. Для цього, як ви зрозуміли треба бути відповідно висококваліфікованим спеціалістом. Наша кафедра та її викладачі проводять відповідне навчання, яке дає великі можливості у майбутньому! Навчання в Ваших інтересах, для подальшого успішного працевлаштування, і все залежить лише від Вас!

Бажаю Вам успіху під час проведення навчання!


0-02-05-918bbb13d330d181d46202787f6821cdfc14538867506b4b08c8a9fb52fdea9e_54acc5b70161d665.jpgДовганенко Катерина Юріївна

випускниця кафедри «Охорони праці та цивільної безпеки»

гр. Грг-263м-17з-1. Закінчила навчання у 2018 році.


ВІДГУК

Шановні викладачі кафедри Охорони праці та цівільної безпеки! Я щиро вдячна вам за вашу працю і ті знання, які я отримала під час навчання. Саме завдяки вам я змогла отримати першу роботу за спеціальністю. Значним плюсом у є широкий спектр знань, які студенти отримують у ході навчання. Кафедра охорони праці та цивільної безпеки надає достатній комплекс знань для роботи у цій галузі. Тут працюють не тільки висококваліфіковані професіонали своєї справи, але й чудові наставники. Я дуже задоволена, що мала змогу навчатися саме за цією спеціальністю. Бажаю всім успіхів в навчанні, а кафедрі – розвитку і талановитих студентів.
3.jpg
Колесник Олена Сергіївна 

випускниця кафедри «Охорони праці та цивільної безпеки»

гр. Грг-09-6. Закінчила навчання у 2014 році.


ВІДГУК

З вибором професії визначилась ще під час навчання у школі. Завжди уявляла себе в гірничій сфері, бо, народилась і росла в шахтарському містечку. Багато хто з членів родини є шахтарями. Тому до інших університетів вступати не намагалась. Одразу подала документи до ДВНЗ «НГУ» за спеціалізацією «Охорона праці на виробництві». За роки навчання познайомилась на кафедрі з багатьма талановитими викладачами. Їхній підхід до навчального процесу дав мені змогу розширити свій кругозір, та більш глибоко зрозуміти зміст своєї майбутньої професії. Адже є велика різниця між знанням та розумінням. Можна вивчити весь підручник до кожної літери, але так і не зрозуміти суть вивченого. Найбільший внесок в мій розвиток, як майбутнього інженера, вклали великі педагоги нашої кафедри, серед яких хотілося б відзначити: Яворську Олену Олександрівну, Шибку Миколу Васильовича, Муху Олега Анатолійовича.

Згадую, як сумлінно готувались до екзаменів Миколи Васильовича, напрочуд дивовижна людина, на його лекціях можна було почути багато цікавої та корисної інформації.

Олена Олександрівна, окрім закладеної в навчальний процес, надавала багато фундаментальної інформації, якої не знайдеш в підручниках. Під час написання своєї дипломної роботи, я неодноразово зверталась до неї за допомогою та порадою і завжди отримувала змістовну відповідь. І наразі ми підтримуємо теплі дружні стосунки, навіть під час роботи звертаюсь в деяких складних питаннях за порадою. Взагалі про свою рідну кафедру залишились лише теплі та приємні спогади. Тут завжди з розумінням ставляться до студентів і надають всіляку підтримку під час навчального процесу. Тут виховують справжніх професіоналів своєї справи. Тож майбутнім студентам бажаю гарного, легкого навчання, та з повагою ставитись до навчального процесу та викладачів. А рідній кафедрі бажаю успіхів та процвітання!!!

4.jpg
Ковбаса Володимир Володимирович

Закінчив Національний гірничий університет за спеціальністю «Розробка родовищ корисних копалин» (група ГІ-08-6)

Закінчив навчання у 2013 році

ВІДГУК

У 2008 році я вступив у Дніпропетровську політехніку (на той час Національний гірничий університет) на спеціальність «Розробка родовищ корисних копалин». Спеціальність мною була обрана не випадково – я народився і виріс у шахтарському містечку і мені хотілося у майбутньому зробити свій внесок у енергетичний розвиток країни.

Протягом 5 років навчання, на кафедрі Аерології та охорони праці, я вивчав різноманітні дисципліни, які формували мій професійний кругозір. Я завдячую моїм педагогам тим, що навіть дуже складні предмети були надзвичайно цікавими і я жодного разу не розчарувався у своєму виборі.

З другого курсу я проходив практику на виробництві, що сприяло моєму всебічному розвитку: як теоретичному, так і практичному. Багато інформації та досвіду, які я отримав під час проходження виробничої практики, я використав задля написання багатьох наукових робіт під час навчання. Моїм незмінним науковим керівником була Яворська Олена Олександрівна – висококласний спеціаліст у своїй галузі, людина прогресивних поглядів та куратор моєї групи, що завжди надихала нас на розвиток та самовдосконалення.

Я дуже вдячний всім педагогам, які дали мені знання, досвід та впевненість у собі, як спеціалісту своєї справи. Я пройшов шлях від різноробочого до керівника відділу на шахтоуправлінні завдяки величезному та корисному багажу знань, отриманих у дорогому серцю виші!5.jpg
Шахрай Максим Павлович 

випускник кафедри "Охорони праці та цивільної безпеки" гр. 263м-18-1.

Закінчив навчання у 2019 році.


ВІДГУК

Я народився у маленькому шахтарському містечку Першотравенську. З дитинства я чув безліч цікавих історій про шахтарську працю, тому я не мав сумнівів у виборі майбутньої професії. Коли прийшов час вступати до вищого навчального закладу, то я не вагався. Одразу подав документи до ДВНЗ "НГУ" за спеціальністю "охорона праці на виробництві", та потрапив в коло справжніх професіоналів своєї справи.

Хотілось би висловити глибоку та щиру вдячність викладацькому складу кафедри за високий професіоналізм і прекрасні організаторські здібності, за величезне бажання розвиватися і рухатися вперед, за безмежну любов до своєї справи, за працьовитість і терпіння, за уважне ставлення до кожного студента. Завдяки педагогам нашої кафедри серед яких хотілось би відзначити: Голінько Василя Івановича, Яворську Олену Олександрівну, Чеберячко Юрія Івановича, Лєбєдєва Якова Яковича, Муху Олега Анатолійовича, Пугача Івана Івановича, Радчука Дмитра Ігоровича мені вдалося поглибити свої знання в галузі охорони праці. Звичайно ж я дуже вдячний всім викладачам за здобуті знання, вони мені дуже навіть допомагають на моїй нинішній роботі, за яку, до речі, я теж зобов'язана кафедрі, зокрема Яворській Олені Олександрівні.

За роки навчання згадуються лише приємні моменти. Під час своєї навчальної діяльності в мене неодноразово виникали труднощі, але я завжди міг звернутися за допомогою до викладачів та кожного разу отримував корисну пораду. Навіть після закінчення університету, я підтримую дружні відносини з викладачами.

Хочеться побажати кафедрі успіхів у подальшій діяльності та процвітання.

ДЯКУЮ ВАМ!!!VtI_RRbYO8g.jpg
Заверющенко Андрій Андрійович

Кафедра «Охорони праці та цивільної безпеки» Гр.ГІ-08-6

Закінчив навчання у 2013 році


ВІДГУК

Я закінчив навчання 7 років тому. Роки навчання пролетіли непомітно: за цей час було багато цікавого, з'явилися нові знайомі та друзі, заняття змінювалися сесіями, канікулами, веселими святами — загалом, життя в університеті кипіло завжди. У мене ніколи не виникало сумнівів у правильності вибору навчального закладу.

Хочу висловити подяку викладачам кафедри за їх уважне ставлення до студентів, щире бажання навчати і віддавати свої знання, підносячи їх легко, доступно і цікаво. Хотілося б також відзначити: Яворську Олену Олександрівну куратора нашої групи, вона завжди давала цінні поради під час навчання, та Голінька Василя Івановича який дуже чемно відносився до студентів.

Після закінчення вишу працюю гірничим майстром на дільниці «Вентиляції та техніці безпеки» на шахті «Добропільська» у рідному місті.

Хочу сказати всім тим, хто зараз обирає виш для подальшого навчання: ви не пошкодуєте, якщо ваш вибір зупиниться на цьому навчальному закладі.
4_.jpg
Трифан Олександра Сергіївна

Закінчила Національний технічний університет «Дніпровська політехніка» у 2018 р.

за спеціальністю “Цивільна безпека” спеціалізацією «Промислова безпека та охорона праці»


ВІДГУК

Як випускниця кафедри, я з повною упевненістю можу заявити, що вступ до НТУ «ДП» - це крок до подальшого успіху. Адже під час навчання я мала змогу розвиватись, самовдосконалюватися, брати участь в наукових конференціях, дослідних роботах, польових практиках, Всеукраїнських олімпіадах і все більше відкривала особистий потенціал. Головне, що запам'яталося - це простота у відносинах з педагогами та керівництвом кафедри. Відкрите і щире ставлення до нас, студентів, сприяло формуванню дружньої атмосфери в колективі. Викладачі були для нас наставниками, які у будь-який час були готові дати пораду, підтримати, вислухати. Кожний новий предмет підвищує мотивацію до набуття знань, вчить робити висновки, приймати складні рішення, аналізувати, захопитися своєю майбутньою професією. Кожен викладач має свою манеру проведення занять, і кожним я захоплююсь по-своєму. Отримані знання стали міцним фундаментом особистого та професійного зростання. За час навчання я пройшла великий шлях, завдяки висококваліфікованим викладачам я отримала неоціненний багаж знань, досвіду та приємних спогадів. Завжди з великим теплом та гордістю буду згадувати студентські роки та мою улюблену кафедру.
IMG_3025.jpeg
Немиря Альона Олександрівна

випускниця кафедри «Охорона праці та цивільної безпеки»,

рік випуску 2018

ВІДГУК

Після закінчення НТУ «Дніпровська політехніка» пройшла співбесіду і влаштувалася на роботу – Інженер з охорони праці до КЗВО «Дніпровська академія неперервної освіти» ДОР» за сумісництвом веду напрям – Цивільний захист.

Щиро вдячна викладачам кафедри «Охорони праці та цивільної безпеки» за отримані знання та практичні навички, адже з січня 2020 року викладаю «Основи охорони праці» в педагогічному коледжі. Неодноразово звертаючись за допомогою до викладачів кафедри, завжди отримувала відповідь. Особливо вдячна Олені Олександрівні за підтримку під час працевлаштування!

Рідній кафедрі бажаю успіхів та процвітання, а студентам з відповідальністю поставитися до навчання, адже знання – є запорукою успіху!  5.jpg
Андрій Ковальов

Закінчив Національний технічний університет «Дніпровська політехніка» у 2016 р.

за спеціальністю “ГІРНИЦТВО” спеціалізацією «Охорона праці» (група ГРгС-13-6)

ВІДГУК

Я з теплотою згадую свої студентські роки, проведені разом з містом Дніпропетровськ та навчанням в НГУ, там познайомився з величезною кількістю цікавих людей, викладачів, знайшов знання, якими користуюся до цих пір, дякую за проведений час і терпіння, у вихованні нас - студентської молоді, особлива і окрема подяка за ці події будуть адресовані моєму фундаменту життя - це НТУ «Дніпровська політехніка», та кафедра «Охорони праці та цивільної безпеки»!!!
IMG_4194.jpg
Бондарчук Владислав Едуардович 

Закінчив Національний технічний університет «Дніпровська політехніка» у 2018 р. 

за спеціальністю «Цивільна безпека»  


ВІДГУК

Під час лекцій, семінарів і практичних занять я не тільки отримав знання з різних предметів, але і насолоджувався можливістю спілкування з прекрасними людьми з багатим професійним та життєвим досвідом. Викладачі дали мені не тільки знання, але і часточку душі, своїми настановами та теплими словами надихали нас на нові починання і вселяли віру в свої сили. Поряд з нами були надійні наставники, готові у будь-який час підтримати, дати пораду. Спасибі Вам за відповідальність та увагу до кожного студента , за створення комфортної атмосфери для нашого навчання і зростання!


9.jpg

Дмитро Злигостєв 

Закінчив Національний технічний університет «Дніпровська політехніка» у 2006 р. 

Гр. ГІ-01-6 за спеціальністю «Охорона праці»  


ВІДГУК

Пам'ять, мабуть, одна з найдивовижніших можливостей, якою наділена людина, адже саме спогади можуть перенести нас в той період, який називається «студентські роки». Чому саме «студентські роки?» – та тому, що це один з найяскравіших, дорогих і енергійних періодів в житті кожного з нас!

Особисто для мене гірничий факультет – це п’ять років життя, які невід’ємно закарбувалися в моїй пам’яті.

Адже тут було все: злети та падіння, труднощі й успіх. Але як ми знаємо, у хвилини вищої напруги найпомітніше зростає людина, тому таким хвилинам ми завдячуємо найбільше. Мабуть, завдяки саме своїй спеціальності «Охорона праці на виробництві», чи скоріше викладацькому складу як своєї кафедри «Охорони праці та цивільної безпеки», так і інших ми бачили і дізнавалися стільки, що протягом всього життя буде що згадувати і застосовувати як на трудовій ниві, так і в повсякденні. Завдяки отриманим знанням ми стали різносторонньо обізнаними, грамотними фахівцями.

На цей час я працюю в Головному управлінні Держпраці у Дніпропетровській області, хоча, навіть і не важливо, хто і де працює. Важливо те, якими ми стали, чи можемо ми любити когось, якщо не любимо себе, адже якби було так – працю людей не потрібно було б охороняти! Але ми різні, тому життя продовжується...

Насправді можна написати цілу повість про навчання в університеті, але, як кажуть, краще один раз побачити, ніж сто разів почути, а краще пережити!
1.jpg
Старченко Тетяна Вікторівна

студентка гр. ГРг-09-6,

рік випуску 2014


ВІДГУК

Після закінчення Державного вищого навчального закладу «Національний гірничий університет» 1.09.2014 року була прийнята на Державне підприємство Науково-виробниче об'єднання "Павлоградський хімічний завод". Завдяки знанням, отриманим протягом навчання в університеті, на кафедрі Аерології і охорони праці, я з легкістю пройшла співбесіду на посаду Інженера з Охорони праці 1 категорії. Викладачі кафедри, протягом 5 років навчання, прищепили любов до цієї професії! Пишаюся тим, що я випускник ДВНЗ «НГУ»! Величезне спасибі викладачам ВНЗ за неоціненний внесок у студентів, який вплинув на вибір професії та подальшу долю кожного🙏

starchenko0291@ukr.net2.jpg
Гуща Валерія Олегівна 

студентка гр. 184м-16-6,

рік випуску 2017


ВІДГУК

Після успішного закінчення НТУ «Дніпровська політехніка», отримавши профільну освіту легко влаштувалася на роботу — Інженер з охорони праці. Робота виявилася відповідальною і дуже цікавою. Розвиток, постійні комунікації, що контролює функції, цікаві відрядження, менеджмент охорони праці, підвищення кваліфікації – це тільки мала частина що захоплює аспектів даної професії.

Фундамент знань і умінь, який був придбаний на кафедрі «Аерологія та охорона праці» дає впевненість у власному професіоналізмі і як наслідок призводить до стрімкого кар'єрного росту.

valeriahushcha@gmail.com
3.jpg
Дуда Владислав Віталійович

студент гр. 184м-18-6,

рік випуску 2019


ВІДГУК

Закінчив Національний технічний університет «Дніпровська політехніка» за освітньо-професійною програмою «охорона праці». Завдяки моїм викладачам, навчаючись на VI курсі, мене запросили на співбесіду в «ЕРС-ІНЖИНІРИНГ», яке успішно пройшов і потрапив в штат на посаду інженера з охорони праці. Ця інноваційна компанія є партнером нашого вишу, активно бере участь в системі дуального навчання, надаючи студентам можливість без відриву від занять «приміряти» на себе майбутню професію. Вийшовши на роботу, спочатку відчував сильний дефіцит знань – багато в чому, через досить складну специфіку галузі компанії. Бажаю всім студентам, які хочуть розвиватися і йти далі за фахом, максимально вбирати інформацію, яку дають наші викладачі, оскільки це лише ази того, з чим ви зіткнетеся в майбутній роботі.

Владислав ДУДА duda@eds-ltd.com.ua


[ На головну ] [ Сторінка завідувача кафедри ] [ Викладачі кафедри ]

[ Аспіранти ] [ Учбово-допоміжний персонал ] [ Почесні випускники кафедри ]

[ Всесвітній день охорони праці ] [ Кафедра сьогодні ] [ Історія кафедри ] [ Галерея ] [ Контакти ]


© 2006-2022 Інформація про сайт