Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
ОПЦБ21_3.jpg


Приєднуйся 

f.pngtelegatwitterab6eff595bb1.pngyoutube.png

opcb.gif

news3.jpg

2021-01-13_231521.png

СТУДЕНТСЬКИЙ КЕЙС-ЧЕМПIОНАТ ВIД МЕТIНВЕСТ - — M.Student Champ 2022

130+ реальних кейсів від 21 підприємства вже чекають! Готові перевірити свої сили та знання?

Проєкт буде цікавим для студентів технічних, економічних та ІТ спеціальностей.

Хто може брати участь: студенти 3+ курсів ЗВО; студенти 4-х курсів технікумів та коледжів та викладачі у якості кураторів, випускники до 1 року після завершення навчання

Реєстрація на сайті проєкту

Призовий фонд чемпіонату понад 100 000 грн.!!!

ЗАПРОШЕННЯ НА УЧАСТЬ


Cайти наших партнерів:
2022-05-18_131909.png
Журнал охорона праці
2022-05-18_132001.png
Журнал охорона праці та пожена безпека
2022-05-18_132158.png
Компанія Стандарт
2022-05-18_132259.png
Європейське співтовариство з охорони праці

НОВИНИ КАФЕДРИ

1.jpg

Висловлюємо щиру вдячність всім причетним до цієї для нас важливої події. Всім нашим помічникам: здобувачам, нашим роботодавцям, керівництву університету та інституту природокористування, адміністративному персоналу і всім друзям, колегам, знайомим, які долучились, допомогли, підтримали. Разом ми все зможемо!

2_cr.jpg

Доценти кафедри Охорони праці та цивільної безпеки НТУ «ДП», судові експерти Шайхлісламова І.А. і Муха О.А. взяли участь у осінньому засіданні секції судової експертизи в галузі безпеки життєдіяльності та охорони праці Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України яка проходила 28 жовтня 2022 року на якому були прийняті рішення щодо впровадження результатів НДР НДУСЕ, в тому числі НДР за темою «Розробка методичних рекомендацій щодо встановлення причинно-наслідкового зв’язку при порушенні вимог безпеки на рудниковому транспорті в підземних умовах» (керівник Муха О.А., співавтор Шайхлісламова І.А.) та за темою «Розробка методики проведення судової експертизи з безпеки життєдіяльності та охорони праці» (відповідальна Шайхлісламова І.А.).

Докладніше на фейсбук

01.jpg

Друзі, спішимо поділитись з вами результатами тренінгу "Система 5S як елемент ергономіки на робочому місці", в якому активно приймали участь студенти груп 275-22-1,2 Майтрак Сергій, Коріненко Людмила, Мей Аліна, Перепелиця Валерія, Прокопенко Кирило.

Одним із важливих елементів пізнання, була командна гра з пошуку найкращої організації
безпечного ергономічного простору на виробничій дільниці, що забезпечує максимальну продуктивність.

Складно, непросто, але якщо є бажання, головне мотивація - можна все здолати й досягнути успіху.

Надіємось, що шановні здобувачі зрозуміли філософію 5S і за нагоди застосують її при виконанні вже справжніх життєвих задач.

Докладніше на фейсбук

02.jpg

Довгоочікувана, анонсована зустріч з незвичайною людиною, тренером, коучем, вчителем з великої букви, пані Джаннет, яка сьогодні розповідала про лідерство, про те як бути успішними, мотивувати, надихати і створювати команду, об'єднуючи їх спільною метою. 

Як завжди яскраві приклади з життя, діалог, почута думка кожного -  це особливий стиль проведення тренінгу, не дозволяє бути байдужим. Те тепло від її серця, передається кожному присутньому, створюючи атмосферу, яка заворожує, надихає й вселяє бажання вчитись новому...

Висловлюємо щиру вдячність організаторам тренінгу фахівцям журналу охорони праці та їх головному редактору пану Дмитру Матвійчуку за можливість поспілкуватись, пізнати нове, обмінятись досвідом

Докладніше на фейсбук

03.jpg

Наші здобувачі активно допомагають нам створювати ділові ігри, тренінги, кейси для навчання.

Хочемо відмітити студентку групи 275-22-2 Шевченко Юлію, яка долучилась до розробки чек-листів з перевірки економічності робочого місця оператора.

Бажаємо їй творчого натхнення для подальших звершень, не зупинятись постійно рухатись, цікавитись і пізнавати - це основа успіху!

Докладніше на фейсбук
04.jpg

Викладачі й здобувачі кафедри охорони праці та цивільної безпеки висловлюють щиру вдячність всім причетним до організації потужного, без перебільшення, майданчику для передачі досвіду, обміну думками, обговоренню наболілих проблем, де всі могли висловити власну думку, почути компетентну відповідь.

Другий день дозволив нам поспілкуватись з надзвичайною людиною, яка надихає, захоплює, створює доброзичливу атмосферу для максимально відвертої розмови про проблеми і задачі, про підходи до їх вирішення. Приклади, приклади, приклади - значний обсяг знань, досвід, а головне вміння знайти ключ до серця кожного учасника підчас своїх майстре-класів присвячених психосоціальним ризикам, ментальному здоров’ю, які провела пані Джаннет Аршимова разом з Барбарою Маковска.

Також цікавими були доповіді, щодо ярмарки стартапів, де спікери поділились новинками у сфері засобів індивідуального захисту, а також новими підходами з навчання працівників, учнів, студентів безпеці праці. Крім того, остання панель, коли вже були вичерпані сили, просто зусила знайти друге дихання, адже питання щодо зменшення ризиків у військовий час нікого не залишили байдужими. Особливо доповідь, якую ціною нам дістається найцінніший продукт - хліб.

Висловлюємо щиру вдячність за можливість зустрічі з найкращими, найдосвідченішими фахівцями з безпеки праці редакції журналу охорони праці на чолі з головою Дмитром Матвійчуком. Бажаємо всім учасникам зустрічі міцного здоров'я, мирного неба й терпіння.

Чекаємо нових зустрічей!

Докладніше на фейсбук

05.jpg

Який плідний день для нас і наших здобувачів. Цікаві виступи спікерів, гострі теми нікого не залишили байдужими, які були оформлені дружньою атмосферою модераторів конференції на чолі з Дмитром Лаврентійовичем Матвійчуком. Хотілось відмітити майстер-клас про критичне мислення, ухвалення рішень в кризові періоди, який провів Енді Фаррел. Також, цікавою була доповідь про особливості запровадження VISION ZERO, який є наріжним каменем нової Стратегії ЄС на 2021–2027. Потужно було висвітлено індикатори для запобігання нещасних випадків, якими поділився Гельмут Eнес, розповідаючи про німецьку превентивну систему запобігання НВ. Доволі незвичною, яскравою була інформація про систему страхування професійних ризиків в Німеччині про яку доповіла Урсула Шіс. Несподіваною стала розповідь про систему професійного зростання інженерів з ОП у країнах ЄС, яка розкрила перед нами нові можливості до зростання. Також ще ціла низка цікавих доповідей прозвучала на конференції, які будуть доречними для відповідних фахівців. Маємо надію про відеозапис конференції, що дозволить проаналізувати сказане для запровадження озвучених рішень в наше життя.

Докладніше на фейсбук

06.jpg

Що таке ергономіка? Чи потрібна вона сьогодні? Відповідь очевидна, але чому так мало приділяємо їй уваги? Брак грошей чи складність  обгрунтування доцільності змін у технології чи обладнанні перед керівництвом компаній. Ми повинні знайти необхідні аргументи, щоб переконати важливість змін. Цим питанням і займалась наш здобувач Карина Решетар  на базі лабораторій Interpipe Mechatronic Lab1, в НТУ Дніпровська політехніка, де розміщенні найсучасніші зразки обладнання для навчання, дослідження, відпрацювання різних навичок майбутніх фахівців з різних спеціальностей.
Докладніше на фейсбук309890845_526631939468149_605963892795667283_n_cr.jpg

Просто, доступно, сучасно - про студентське життя! Саме так пройшов захід, ініційований Департаментом із питань забезпечення якості освіти на тему "Оу, університетська освіта", на якому: спікери надали відповіді щодо прав здобувачів їх захисту, передачі скарг і пропозицій щодо роботи університету й студентського самоврядування. На зустріч завітали й наші студенти, які навчаються за спеціальністю 263. Вони відмітили актуальність піднятих питань і головне - про можливості захисту своїх прав.

Докладніше на фейсбук

viber_image_2022-10-04_12-53-42-178.jpg

Вітаємо нашу колегу, професорку Яворську Олену із визнанням її внеску у підготовку майбутніх фахівців з цивільної безпеки Департаментом освіти і науки Дніпропетровської обласної державної адміністрації.


Докладніше на фейсбук
1.jpg

Ефективно працювати під час війни – не просто, але необхідно. Бо всі ми зараз, кожен на своєму місці, тримаємо небо над Україною. Фахівці #dniprotech провели тренінг "Сталий розвиток підприємств на основні ефективної практики використання чинних норм законодавства" у Центр професійного розвитку персоналу НТУ «Дніпровська політехніка» для керівників підрозділів університету і держустанов області. Розповідали про трудові відносини, мінну безпеку, антикорупційне законодавство. По закінченню учасники отримали міцну теоретичну підготовку, практичні навички та сертифікати.

Докладніше на фейсбук

02.png

Доценти кафедри охорони праці та цивільної безпеки Столбченко О.В. та Шайхлісламова І.А. провели консультацію щодо написання і оформлення розділу «Охорони праці» у кваліфікаційних роботах бакалаврів Електротехнічного факультету інституту Електроенергетики. Під час зустрічі визначилися з обсягом розділу, його наповненням і використанням сучасних підходів до безпеки виконання робіт.

279529402_4562802093819279_7618179284757543496_n.jpg

Цікавий, необхідний захід направлений на пошук відповідей на актуальні питання з підготовки фахівців під час віськового стану.  Багато питань, дискусія, рішення! Висловлюємо щиру вдячність організаторам і всім учасникам за пропозиції й думки...

XІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Проблеми та перспективи розвитку охорони праці» та ІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Охорона праці: освіта і практика»!

Актуальні питання, хвилюючі очікування, великі перспективи!

Докладніше на фейсбук

5.jpg

Викладачі кафедри охорони праці разом зі здобувачами висловлюють щиру вдячність громадській організації «Асоціація саперів України», яка за підтримки МОН розробила спеціальну онлайн платформу з питань мінної небезпеки (Explosive Ordnance Risk Education – EORE), що дозволило нам вдосконалити свої знання з цивільного захисту, які так актуальні сьогодні.

Докладніше на фейсбук2.jpg

Викладачі і здобувачі освіти кафедри охорони праці та цивільної безпеки 17 лютого 2022 року прийняли активну участь у онлайн-конференції під назвою "Культура академічної доброчесності", яку ініціював відділ внутрішнього забезпечення якості вищої освіти нашого університету. Спікери онлайн-заходу Максим Свисенко і Кирило Лапко - представники Українське покоління лідерів та Кирило Демченко - голова Українська студентська ліга / Ukrainian student's league розповіли про найбільші корупційні ризики та ефективні методи антикорупційної боротьби в ЗВО.

Дякуємо спікерам і організаторам заходу за наданий гарний аналітичний огляд проблематики й корисну інформацію про методи боротьби з корупцією.

Докладніше на фейсбук

1.jpg

15.02 відбулося урочисте вручення дипломів з відзнакою нашим найкращим випускникам за магістерськими освітніми програмами 184 "Гірництво" та 263 "Цивільна безпека" Сороці Владиславу, Артюшенко Сергію, Горностаєвій Валерії.

Вітаємо вас із успішним закінченням одного із важливих етапів вашого життя - навчання. Але нагадуємо, що це лише один з етапів життя, процес навчання не закінчується ніколи. А ми завжди чекаємо вас і раді будемо бачити вас в будь-який час.

Докладніше на фейсбук

9.jpg

Друзі, колеги, здобувачі, сьогодні у нас щасливий і трішки сумний день. 
Щасливий тому що дев'ять наших здобувачів успішно захистили свої кваліфікаційні роботи на досить не простій Державній екзаменаційній комісії.

Непрості запитання, іноді навіть з тих сфер, що не розглядались в освітній програмі. Але здобувачі  - молодці, тримали удар, пояснювали, відстоювали, доводили, обгрунтовувати свої рішення. Хотілось відмітити наших відмінників, яким прийшлось не просто: Сороку Вадима, Артюшенко Сергія, Середюка Олега, а також студентів, яким трішки не вистачило впевненості, щоб чітко довести власні ідеї запропоновані в кваліфікаційних роботах - Сузімову Анну і Глянько Владислава.

Всі ви молодці, ви всі талановиті і завзаті.

Нам зараз стало трішки сумно, що закінчився етап вашої підготовки, ваших запитань, ваших звернень, ваших переживань і перемог, які були на наших очах, останні п'ять років.

Сьогодні перед вами відкрились широка дорога можливостей і тому ми всі викладачі кафедри, бажаємо вам успіхів на професійному поприщі, міцного здоров'я і сили для подальших звершень.

Докладніше на фейсбук

8.jpg

Викладачі кафедри охорони праці та цивільної безпеки висловлюють щиру вдячність співголові Європейського співтовариства з охорони праці пані Ользі Богдановій, а також спікерам пану Анатолію Алексєєву (Expert Petroleum) та пані Валентині Забеліній (Shell), які розповіли про кращі практики з безпеки в рамках проекту «Правила, що рятують життя».

У представлених доповідях просто, чітко і зрозуміло була надана інформація про практичні здобутки представлених компаній с сфері охорони праці. Зокрема, показано шляхи досягнення успіху та майбутні задачі щодо покращення рівня охорони праці.

Представлені матеріали, автори розмістили на сторінці ESOSH за посиланням.

Докладніше на фейсбук

7.jpg

08 грудня 2021 року відбулася зустрiч здобувачiв освiти спеціальності 012 Дошкільна освiта та 013 Початкова освіта (заочна форма навчання) за участю Чеберячко Сергія Івановича, професора кафедри охорони праці та цивільноі безпеки Національного ТУ "Дніпровська політехніка ". Тема зустрiчі: "Оцінка соціально психологічного ризику ".

Докладніше на фейсбук

6.jpg

Сьогодні відбулась дуже цікава, незвичайно тепла зустріч з представниками компанії "Метінвест-Інжиніринг" щодо працевлаштування як у форматі дуальної освіти, так і на постійну зайнятість!
Висвітлені можливості, поставлені задачі, можливі рішення, про таке раніше можна було тільки мріяти. Зараз наші студенти можуть долучитись до вирішення реальних задач, набуваючи практичного досвіду, знаходячи застосування своїм теоретичним знанням.
Ми вдячні представникам компанії "Метінвест-інжинирінг", за надані пропозиції, за підтримку, за надію в майбутнє.
На знімках наші студенти Пелих Катерина і Дьяков Денис, які з переповнені емоцій від проведеного заходу.

Докладніше на фейсбук

5.jpg

Вітаємо, вітаємо, вітаємо!
Нашу колегу доцента кафедри охорони праці та цивільної безпеки Шайхісламову Ірину Анатоліївну з перемогою у вікторині, яку проводила компанія Інсайт+ сумісно з Європейським співтовариством з охорони праці серед фахівців безпеки. І хоча пані Ірина не виграла призового місця, вона стала однією з небагатьох хто вірно відповів на всі 40 питань і тим самим долучився до когорти переможців, яким будуть надані додаткові призи.
Пишаємося нашими викладачами, адже вони підтвердили високий свій професіоналізм з питань безпеки праці.
Докладніше на фейсбук

2.jpg

#Дуальна_освіта фахівці Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області готові передавати досвід студентам і випускникам #dniprotech. Інспекторів катастрофічно не вистачає, - каже Марія Брезіцька, -  в.о. начальника управління. Замість 390 необхідних зараз працює лише 250. До того ж, більшість із них поважного віку, а перебувати на Держслужбі після 65 заборонено. Утім, у кожного фахівця за плечима величезна практика розрулювання критичних ситуацій у разі нещасних випадків на підприємствах. Вони добре знають закони і механізми впливу на роботодавців. Згідно Меморандуму про співробітництво і партнерство, політехнівці зможуть проходити стажування, отримувати матеріали для курсових та кваліфікаційних робіт, брати участь у спільних конференціях, симпозіумах, круглих столах.
#дніпровськаполітехніка #днепровскаяполитехника  #техничесскийуниверситет #технічнийуніверситет #нтудп #ntudp
Докладніше на фейсбук

Перейти до новин за 2021 рік

© 2006-2023 Інформація про сайт