Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

Приєднуйся 

Twitterab6eff595bb1.pngyoutube.png
opcb.gif


Грантові пропозиції час змін


Сайти наших партнерів: 2022-05-18_131909.png Журнал охорона праці 2022-05-18_132001.png Журнал охорона праці та пожежна безпека
2022-05-18_132158.png Компанія Стандарт 2022-05-18_132259.png Європейське співтовариство з охорони праці

Статистика


НОВИНИ КАФЕДРИ

Друзі, ми постійно вдосконалюємось! Хочемо, щоб наші здобувачі отримували найсучасніші знання. Особливо з долікарської допомоги. Вітаємо Дмитра Радчука і Артема Литовченка з успішним проходженням навчання. Дякуюємо за надану можливість Сергія Сильченка та Академію ДТЕК!


Докладніше на фейсбук29.09.2023 пройшов вебінар «Управління безпекою процесів. Установчий курс» в якому прийняли участь викладачі кафедри (Чеберячко Сергій, Яворська Олена, Муха Олег, Лісовицька Ірина та інші), здобувачі (Дьяков Денис, Павлова Ілона, Семенов Дмитро, Кайніболоцкий Артем та інші) та аспіранти (Алексеєв Анатолій, Сушко Надія, Лантух Дмитро, Кравченко Богдан). Вебінар проводили експерти світового рівня Roel van Veen, компанія OGC Process Safety (Hідерланди) та Ashley Haslett, компанія Health and Safety Consulting (Велика Британія), які ознайомили з принципами управління безпекою технологічних процесів та новими підходами до оцінки ризиків.
Докладніше на фейсбук

Вчимося щ кращими! 26 вересня відбувся вебінар: "Безпека та здоров’я на роботі", який провела Джаннет Аршимова разом із Віталієм Цопою та Сергієм Россом, де було зазначено 1. Лідерство у сфері безпеки праці – про роль лідерів у створенні безпечного робочого середовища та підтриманні мотивації працівників. 2. Системне управління у сфері ОЗіБП – підходи та методики для ефективного керування ризиками та збереження здоров’я працівників. 3. Керування ризиками у СУ ОЗіБП – дієві інструменти та стратегії для керування професійними ризиками на робочому місці. 4. Ментального здоров’я та психологічної безпеки працівників – визначені підходи до забезпечення психологічного комфорту та добробуту співробітників.
Докладніше на фейсбук

Під час підготовки до кваліфікаційної роботи, виникло запитання до пані Єлизавети Музики (здобувач групи 263-19-1), стосовно відповідальності за виконання правил безпеки. Хто винен: сам працівник чи його менеджер. Пошук відповіді привів нас до праці відомого вченого Чарльза Дарвіна "Походження видів шляхом природного відбору, або збереження придатних порід у боротьбі за життя». І навіть після захисту роботи Єлизавета не заспокоїлась і виїхала до Англії у пошуках істини. Надіємось, що вона під час навчання в магістратурі ми все ж таки прийдемо до зваженого рішення.Дякуємо волонтерам з Міжнародної організації міграції за навчання та досвід.

Мало знати, треба спробувати своїми руками. Приборкувати вогонь та користуватися вогнегасником вчилися переселенці на базі Дніпровської політехніки. Тренінг з протипожежної безпеки організували волонтери Міжнародної організації з міграції 🤝


Докладніше на фейсбук

Перший день! Він дуже важливий! Знайомство, перші враження, обговорення. Звідси вибудовуються відношення. Рух разом до успіху! Тільки так! Сподіваємося, що нашим студентам першокурсникам сподобався цей перший важливий день, що їх зацікавили наші можливості й наші наміри, що разом, підтримуючи один одного, навчаючись один в одного ми всі досягнемо бажаних результатів.

Вітаємо наших здобувачів і бажаємо сили, терпіння, натхнення і бажання вчитися, пізнавати нове, відкривати невідоме та цікаве!

Друзі, що для вас ергономіка? Це необхідність? Чи це все ж таки розкіш? Дехто каже, яка ергономіка, хоча б з безпекою праці розібратись. Чи можна заперечити? Можливо, що захворювання опорно-рухового апарату є номером один у світі? І значна кількість науковців і компаній зараз працюють над цією проблемою. Скоро буде потужна світова виставка в Дюссельдорфі під назвою А+А, відвідавши, яку відразу зрозумієш тренди. Але нашим здобувачам відповідь і так зрозуміла, коли вони долучаться до виробничого процесу - питань у них, навіщо ергономіка, не виникне.

На фото здобувачі групи 184м-22-6 оцінюють ергономісність гірничого обладання при обслуговуванні.

Оголошення про відкриту лекцію

24 травня 2023 р. о 11.20 відбудеться відкрита лекція кандидата технічних наук доцента кафедри охорони праці та цивільної безпеки  Савельєва Д. В. на тему «Надзвичайні ситуації природного та техногенного характеру та їх наслідки» з навчальної дисципліни «Охорона праці та безпека життєдіяльності» для студентів групи 192-22ск-1. Запрошуються всі бажаючі.

Працюймо безпечно та відзначаймо міжнародний день охорони праці

28 квітня у 2023 році - Всесвітній день безпеки та здоров’я на роботі відзначається під лозунгом «Безпечне та здорове робоче середовище як основний принцип і основне право у світі праці».

У червні 2022 року Міжнародна конференція праці (МКП) вирішила включити «безпечне та здорове робоче середовище» в систему основних принципів і прав у сфері праці, що діє в МОП. З цієї нагоди Конвенція про безпеку та здоров’я на роботі (№ 155) та Конвенція про основи, що сприяють безпеці та здоров’ю на роботі (№ 187) були проголошені основними конвенціями.

У результаті цього рішення, всі держави-члени МОП, навіть ті, які не ратифікували вказані конвенції, мають зобов’язання, що випливає вже із самого факту їхнього членства в Організації, дотримуватися, зміцнювати та реалізовувати добросовісно та відповідно до Статуту МОП принципи, що стосуються основних прав, які є предметом цих конвенцій.

Визначаю, щоб сформувати якісне середовище на підприємстві, яке буде сприяти працівникам безпечному виконанню робіт та профілактиці їхньому здоров’ю, залишається єдиним правильним шляхом - це побудова на підприємстві ефективної системи з безпеки праці та здоров’я працівників на роботі (далі - система БЗР).

Система БЗР повинна охоплювати принципи:

1 – Безпека працівника насамперед

Політика в системі управління, повинна формуватись за принципом пріоритетності - безпека працівника на першому місці!

2 – Захищений працівник

Всі працівники повинні бути забезпечені якісним спецодягом – обов’язок роботодавця!

3 – Розробка відповідної документації

Документація повинна бути якісна та зрозуміла – не викликає у працівника «алергію» та невдоволення її читати, вивчати і виконувати!

4 – Вчасно ідентифіковані небезпеки

Система БЗР повинна включати методики на своєчасне виявлення (ідентифікацію) небезпек, проведення до них оцінки ризиків, реагування на них через розробку заходів. Важливо: виявлення та реагування на зміни в системі, що створюють як і нові небезпеки, так і нові можливості!

5 – Профілактика здоров’я працівника

Найкращими профілактичними заходами є: своєчасні якісні медогляди, безпечне та якнайменш шкідливе робоче середовище, наявність знань про надання домедичної допомоги та вміле їх застосування!

6 – Застрахований працівник

Страхування повинно включати як загальнообов’язкове, так і професійне страхування!

Бажаю, щоб наша праця завжди була безпечна!

Дохід — значним, просто прекрасним.

Відмінного настрою ніколи не втрачати

З усмішкою жити і процвітати!

А наші знання та досвід допомагали працівникам безпечно працювати!

З повагою, Завідувач навчальної лабораторії з охорони праці Укрцентркадриліс Провідний інспектор з охорони праці ЦК Професійної спілки працівників лісового господарства України аспірант кафедри охорони праці та цивільної безпеки Національного ТУ «Дніпровська політехніка»

Віталій ГІЛЬПЕРТ

Друзі, 26 квітня 2023 року, відбулась цікава подія: форум не просто про безпеку, а про вирішення термінових і важливих проблем, який організували колеги із редакції журналу Охорона праці і Пожежна безпека.

Багато цікавих тем, запитання, дискусії. Особливо запам'ятались виступи спікерів на теми як попередити ризики, пов‘язані з вибухонебезпечними предметами; як облаштувати споруди цивільного захисту; як розслідувати нещасний випадок, який стався через воєнні дії. Просто на потребу дня. Те що потрібно нам і нашим здобувачам.

Висловлюємо, щиру вдячність всім причетним до цієї події, спікерам, ведучим, всім хто створював теплу атмосферу цього заходу.

Докладніше на фейсбук

26 квітня міжнародний день пам'яті про Чорнобильську катастрофу. Згадати минулі події. Загадати героїв, які займались ліквідацією наслідків вибуху реактору. Це один з шляхів не повторення такої надзвичайної ситуації.

Тому в рамці взаємодії між трьома університетами НТУ "Дніпровська політехніка" - Dnipro University of Technology, Метінвест Політехніка та Кременчуцьким національним університетом ім. Михайла Остроградського був проведений семінар "Пам'яті Чорнобильської катастрофи" на якому професор Цопа В.А. навів розгорнутий аналіз небезпек і ризиків її виникнення.

З привітальним словом до учасників семінару долучився Головний редактор журналу охорона праці Матвійчук Д.Л., який зазначив важливість пам'яті подібних трагедій для уникнення майбутніх.

До семінару доєдналися наші колеги та здобувачі з відповідних кафедр інших університетів: Національного університету цивільного захисту України, Львівського державного університету безпеки життєдіяльності, Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка (кафедра біології людини, хімії та методики навчання хімії), які поділились своїми напрацюваннями з проведення подібних заходів.

Висловлюємо, щиру подяку всім організаторам даного заходу, всім учасникам семінару, які долучились до нього, які активно приймали участь в його проведенні, які знайшли час для обговорення й поділились своїми напрацюваннями.

Докладніше на фейсбук

21.04.23 відбулась відкрита лекція на тему Засоби індивідуального захисту на висоті, яку провів відомий фахівець, експерт, викладач-поактик Ігорь Степул. Була чудова робоча атмосфера. Дякуємо організаторам з Метінвест Політехніки за надану нагоду долучитись до професіоналів.

Партнерство між університетами допомагає створювати нові можливості для студентів та дослідників. Усі разом створюємо глобальну українську мережу знань та інновацій📚

У рамках співпраці з українськими університетами, – Кременчуцьким національним університетом ім.Михайла Остроградського та НТУ «Дніпровська Політехніка» провели перший семінар-тренінг. Тема цікава і важлива для майбутніх фахівців з #Охоронапраці – «Принципи виконання робіт на висоті». Заняття проводив Ігор Стьопул, експерт-практик, керівник освітнього проєкту з охорони праці та пожежної безпеки у #МетінвестПолітехніка🔐

Вчились, дискутували, моделювали, брейнштормили та аналізували! У такому форматі навчатися дійсно цікаво, а головне – на результат! Далі буде…

Детальніше про те, як навчалися на семінарі студенти та викладачі трьох українських вишів, читайте у матеріалі https://bit.ly/40wRmLO

Докладніше на фейсбук

Для збереження життя і здоров'я працівників потрібно спритно вирішувати комплексні задачі, виходячи в тому числі з віртуальної взаємодії між виробничим обладнанням і працівником, а саме проводити оцінку ергономічних ризиків та виявлення слабких місць у виробничих технологічних лінях, які можуть призвести до розвитку професійних захворювань, що можна реалізувати на базі Лабораторії мехатроніки та робототехніки INTERPIPE MECHATRONIC, яка оснащена діючими макетами технологічного обладнання німецької компанії Fischertechnik: конвеєрами, автоматизованими складами, лініями сортування за кольором, лініями металообробки, роботами.

Саме виявленням небезпек, оцінкою ризиків займається здобувач гр. 263-22м-2 Коломойцева Карина, яка працює над підготовкою публікації до студентської наукової конференції.

Докладніше на фейсбук

20 квітня 2023 року наші здобувачі долучились до 30-їй міжнародній науково-практичній конференції студентів, аспірантів та молодих учених «Актуальні проблеми життєдіяльності суспільства», яка відбулась у Кременчуцькому національному університеті імені Михайла Остроградського.Були представлені доповіді в секції з Безпеки праці на теми, які пов'язані з оцінкою професійних ризиків.

Секція Цивільної безпеки розпочала свою роботу на 30-їй міжнародній науково-практичній конференції студентів, аспірантів та молодих учених «Актуальні проблеми життєдіяльності суспільства». До нас доєдналися: Кременчуцьке РУ ГУ ДСНС України у Полтавській області, НТУ "Дніпровська політехніка", University of Ljubljana, Харківський національний університет міського господарства імені Бекетова, Loughborough University, Національний Авіаційний Університет, Utica University, Луцький національний технічний університет, Вище професійне училище 7 міста Кременчука, Придніпровська державна академія будівництва та архітектури, Інститут геотехнічної механіки імені М.С. Полякова НАН України, Górnośląska Wyższa Szkoła Handlowa im. Wojciecha Korfantego w Katowicach, Львівська політехніка ну і звісно найталановитіші здобувачі, які презентували свої наукові дослідження у галузі цивільної безпеки.

Дякуємо усім учасникам та організаторам!

Докладніше на фейсбук

Міжнародна онлайн конференція «Право на безпечне та здорове робоче середовище – основне право у сфері праці», за підтримки Міжнародної організації праці, яку модерували фахівці з редакції журналу охорона праці під головуванням Матвійчука Дмитра Лаврентійовича - як завжди на висоті.Актуальні теми, гострі питання, наболілі проблеми. Все це дороговказ нам і нашим здобувачам для наукової діяльності, проведення досліджень, написання грантів, публікацій. Зокрема, надважлива тема - збереження психічного здоров'я, розробка національної програми безпечного і здорового робочого місця, розвиток конструкцій ергономічних знарядь праці.

Актуально, удосконалення системи менеджменту з безпеки праці й охорони здоров'я з урахуванням воєнного стану, розширення повноважень фахівців з безпеки, розробка нових стандартів та багато іншого. Все це відображено у проведеному заході.

Всім учасникам, організаторам, спікерам, модераторам міцного здоров'я, творчих успіхів, терпіння і мирного неба.

Дякуємо за проведений захід!

Вітаємо з міжнародним днем охорони праці!

Докладніше на фейсбук

Радієте кожній обновці? Ми теж 🥰 Тепер наша Кафедра охорони праці та цивільної безпеки має — та-дааам! — новеньку Лабораторію пожежної безпеки та аварійно-рятувальної справи. Різноманітне начиння, яке можна взяти до рук та зрозуміти, як воно працює, світлість, зручність, наочність — ця лабораторія справді про відповідність часу.

#dniprotech — простір твоїх перемог 💪

Докладніше на фейсбук

Вітаємо Івана Михайловича Книша з успішним захистом дисертаційної роботи. Шлях був важкий, довгий, тернистий, але результат - успіх, вартий того. 
Івану Михайловичу бажаємо міцного здоров'я й наснаги для подальших наукових досягнень!


Докладніше на фейсбук

Друзі, відбувся черговий вебінар, організований МОП що фінансувалася  ЄС «На шляху до безпечної, здорової та задекларованої праці в Україні», за підтримки  редакції журналу «Охорона праці» та  Європейського співтовариства з охорони праці. 

Тема дуже актуальна "Небезпечні речовини. Зменшення впливу шкідливих факторів на робочих місцях". 

Зміст дуже насичений. Тренери Алекс Моралес (Чилі) та Віталій Єрмоленко були нависоті. Різні приклади з життя підкреслювали, що хімічна небезпека - це необхідність сьогодення. Деталі за посиланням

Звісно ж результатом успішного завершення вебінару став традиційний тест, який здобувачі разом з викладачами успішно пройшли та отримали сертифікати.

Докладніше на фейсбук

Для пошуку нових форм і методів викладання, удосконалення освітніх програм з підготовки фахівців за спеціальністю 263 Цивільна безпека буа проведений круглий стіл з представниками відповідних кафедр "Метінвест Політехніки", Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського та НТУ "Дніпровської політехніки".

Деталі за посиланням
7.jpg

15 лютого відбувся гарний вебінар «Система управління безпекою та здоров'ям на роботі. Міжнародний стандарт ISO 45001:2018», який організований за підтримки Проєкту МОП за фінансування ЄС «На шляху до безпечної, здорової та задекларованої праці в Україні» із залученням фахівців з редакції журналу «Охорона праці», та Європейське співтовариство з охорони праці (ESOSH)

Хочемо подякувати всім, хто надав нам таку необхідну, можливість підвищити кваліфікацію з міжнародним тренером Антоніною Сулховою (Канада) та прикладами компанії Кернел Сергія Росса.

Актуально, потужно, цікаво, багато корисної інформації, ми раді були долучитися до цієї важливої події.

Докладніше на фейсбук

1.jpg

Висловлюємо щиру вдячність всім причетним до цієї для нас важливої події. Всім нашим помічникам: здобувачам, нашим роботодавцям, керівництву університету та інституту природокористування, адміністративному персоналу і всім друзям, колегам, знайомим, які долучились, допомогли, підтримали. Разом ми все зможемо!

2_cr.jpg

Доценти кафедри Охорони праці та цивільної безпеки НТУ «ДП», судові експерти Шайхлісламова І.А. і Муха О.А. взяли участь у осінньому засіданні секції судової експертизи в галузі безпеки життєдіяльності та охорони праці Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України яка проходила 28 жовтня 2022 року на якому були прийняті рішення щодо впровадження результатів НДР НДУСЕ, в тому числі НДР за темою «Розробка методичних рекомендацій щодо встановлення причинно-наслідкового зв’язку при порушенні вимог безпеки на рудниковому транспорті в підземних умовах» (керівник Муха О.А., співавтор Шайхлісламова І.А.) та за темою «Розробка методики проведення судової експертизи з безпеки життєдіяльності та охорони праці» (відповідальна Шайхлісламова І.А.).

Докладніше на фейсбук

01.jpg

Друзі, спішимо поділитись з вами результатами тренінгу "Система 5S як елемент ергономіки на робочому місці", в якому активно приймали участь студенти груп 275-22-1,2 Майтрак Сергій, Коріненко Людмила, Мей Аліна, Перепелиця Валерія, Прокопенко Кирило.

Одним із важливих елементів пізнання, була командна гра з пошуку найкращої організації
безпечного ергономічного простору на виробничій дільниці, що забезпечує максимальну продуктивність.

Складно, непросто, але якщо є бажання, головне мотивація - можна все здолати й досягнути успіху.

Надіємось, що шановні здобувачі зрозуміли філософію 5S і за нагоди застосують її при виконанні вже справжніх життєвих задач.

Докладніше на фейсбук

02.jpg

Довгоочікувана, анонсована зустріч з незвичайною людиною, тренером, коучем, вчителем з великої букви, пані Джаннет, яка сьогодні розповідала про лідерство, про те як бути успішними, мотивувати, надихати і створювати команду, об'єднуючи їх спільною метою. 

Як завжди яскраві приклади з життя, діалог, почута думка кожного -  це особливий стиль проведення тренінгу, не дозволяє бути байдужим. Те тепло від її серця, передається кожному присутньому, створюючи атмосферу, яка заворожує, надихає й вселяє бажання вчитись новому...

Висловлюємо щиру вдячність організаторам тренінгу фахівцям журналу охорони праці та їх головному редактору пану Дмитру Матвійчуку за можливість поспілкуватись, пізнати нове, обмінятись досвідом

Докладніше на фейсбук

03.jpg

Наші здобувачі активно допомагають нам створювати ділові ігри, тренінги, кейси для навчання.

Хочемо відмітити студентку групи 275-22-2 Шевченко Юлію, яка долучилась до розробки чек-листів з перевірки економічності робочого місця оператора.

Бажаємо їй творчого натхнення для подальших звершень, не зупинятись постійно рухатись, цікавитись і пізнавати - це основа успіху!

Докладніше на фейсбук
04.jpg

Викладачі й здобувачі кафедри охорони праці та цивільної безпеки висловлюють щиру вдячність всім причетним до організації потужного, без перебільшення, майданчику для передачі досвіду, обміну думками, обговоренню наболілих проблем, де всі могли висловити власну думку, почути компетентну відповідь.

Другий день дозволив нам поспілкуватись з надзвичайною людиною, яка надихає, захоплює, створює доброзичливу атмосферу для максимально відвертої розмови про проблеми і задачі, про підходи до їх вирішення. Приклади, приклади, приклади - значний обсяг знань, досвід, а головне вміння знайти ключ до серця кожного учасника підчас своїх майстре-класів присвячених психосоціальним ризикам, ментальному здоров’ю, які провела пані Джаннет Аршимова разом з Барбарою Маковска.

Також цікавими були доповіді, щодо ярмарки стартапів, де спікери поділились новинками у сфері засобів індивідуального захисту, а також новими підходами з навчання працівників, учнів, студентів безпеці праці. Крім того, остання панель, коли вже були вичерпані сили, просто зусила знайти друге дихання, адже питання щодо зменшення ризиків у військовий час нікого не залишили байдужими. Особливо доповідь, якую ціною нам дістається найцінніший продукт - хліб.

Висловлюємо щиру вдячність за можливість зустрічі з найкращими, найдосвідченішими фахівцями з безпеки праці редакції журналу охорони праці на чолі з головою Дмитром Матвійчуком. Бажаємо всім учасникам зустрічі міцного здоров'я, мирного неба й терпіння.

Чекаємо нових зустрічей!

Докладніше на фейсбук

05.jpg

Який плідний день для нас і наших здобувачів. Цікаві виступи спікерів, гострі теми нікого не залишили байдужими, які були оформлені дружньою атмосферою модераторів конференції на чолі з Дмитром Лаврентійовичем Матвійчуком. Хотілось відмітити майстер-клас про критичне мислення, ухвалення рішень в кризові періоди, який провів Енді Фаррел. Також, цікавою була доповідь про особливості запровадження VISION ZERO, який є наріжним каменем нової Стратегії ЄС на 2021–2027. Потужно було висвітлено індикатори для запобігання нещасних випадків, якими поділився Гельмут Eнес, розповідаючи про німецьку превентивну систему запобігання НВ. Доволі незвичною, яскравою була інформація про систему страхування професійних ризиків в Німеччині про яку доповіла Урсула Шіс. Несподіваною стала розповідь про систему професійного зростання інженерів з ОП у країнах ЄС, яка розкрила перед нами нові можливості до зростання. Також ще ціла низка цікавих доповідей прозвучала на конференції, які будуть доречними для відповідних фахівців. Маємо надію про відеозапис конференції, що дозволить проаналізувати сказане для запровадження озвучених рішень в наше життя.

Докладніше на фейсбук

06.jpg

Що таке ергономіка? Чи потрібна вона сьогодні? Відповідь очевидна, але чому так мало приділяємо їй уваги? Брак грошей чи складність  обгрунтування доцільності змін у технології чи обладнанні перед керівництвом компаній. Ми повинні знайти необхідні аргументи, щоб переконати важливість змін. Цим питанням і займалась наш здобувач Карина Решетар  на базі лабораторій Interpipe Mechatronic Lab1, в НТУ Дніпровська політехніка, де розміщенні найсучасніші зразки обладнання для навчання, дослідження, відпрацювання різних навичок майбутніх фахівців з різних спеціальностей.
Докладніше на фейсбук309890845_526631939468149_605963892795667283_n_cr.jpg

Просто, доступно, сучасно - про студентське життя! Саме так пройшов захід, ініційований Департаментом із питань забезпечення якості освіти на тему "Оу, університетська освіта", на якому: спікери надали відповіді щодо прав здобувачів їх захисту, передачі скарг і пропозицій щодо роботи університету й студентського самоврядування. На зустріч завітали й наші студенти, які навчаються за спеціальністю 263. Вони відмітили актуальність піднятих питань і головне - про можливості захисту своїх прав.

Докладніше на фейсбук

viber_image_2022-10-04_12-53-42-178.jpg

Вітаємо нашу колегу, професорку Яворську Олену із визнанням її внеску у підготовку майбутніх фахівців з цивільної безпеки Департаментом освіти і науки Дніпропетровської обласної державної адміністрації.


Докладніше на фейсбук
1.jpg

Ефективно працювати під час війни – не просто, але необхідно. Бо всі ми зараз, кожен на своєму місці, тримаємо небо над Україною. Фахівці #dniprotech провели тренінг "Сталий розвиток підприємств на основні ефективної практики використання чинних норм законодавства" у Центр професійного розвитку персоналу НТУ «Дніпровська політехніка» для керівників підрозділів університету і держустанов області. Розповідали про трудові відносини, мінну безпеку, антикорупційне законодавство. По закінченню учасники отримали міцну теоретичну підготовку, практичні навички та сертифікати.

Докладніше на фейсбук

02.png

Доценти кафедри охорони праці та цивільної безпеки Столбченко О.В. та Шайхлісламова І.А. провели консультацію щодо написання і оформлення розділу «Охорони праці» у кваліфікаційних роботах бакалаврів Електротехнічного факультету інституту Електроенергетики. Під час зустрічі визначилися з обсягом розділу, його наповненням і використанням сучасних підходів до безпеки виконання робіт.

279529402_4562802093819279_7618179284757543496_n.jpg

Цікавий, необхідний захід направлений на пошук відповідей на актуальні питання з підготовки фахівців під час віськового стану.  Багато питань, дискусія, рішення! Висловлюємо щиру вдячність організаторам і всім учасникам за пропозиції й думки...

XІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Проблеми та перспективи розвитку охорони праці» та ІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Охорона праці: освіта і практика»!

Актуальні питання, хвилюючі очікування, великі перспективи!

Докладніше на фейсбук

5.jpg

Викладачі кафедри охорони праці разом зі здобувачами висловлюють щиру вдячність громадській організації «Асоціація саперів України», яка за підтримки МОН розробила спеціальну онлайн платформу з питань мінної небезпеки (Explosive Ordnance Risk Education – EORE), що дозволило нам вдосконалити свої знання з цивільного захисту, які так актуальні сьогодні.

Докладніше на фейсбук2.jpg

Викладачі і здобувачі освіти кафедри охорони праці та цивільної безпеки 17 лютого 2022 року прийняли активну участь у онлайн-конференції під назвою "Культура академічної доброчесності", яку ініціював відділ внутрішнього забезпечення якості вищої освіти нашого університету. Спікери онлайн-заходу Максим Свисенко і Кирило Лапко - представники Українське покоління лідерів та Кирило Демченко - голова Українська студентська ліга / Ukrainian student's league розповіли про найбільші корупційні ризики та ефективні методи антикорупційної боротьби в ЗВО.

Дякуємо спікерам і організаторам заходу за наданий гарний аналітичний огляд проблематики й корисну інформацію про методи боротьби з корупцією.

Докладніше на фейсбук

1.jpg

15.02 відбулося урочисте вручення дипломів з відзнакою нашим найкращим випускникам за магістерськими освітніми програмами 184 "Гірництво" та 263 "Цивільна безпека" Сороці Владиславу, Артюшенко Сергію, Горностаєвій Валерії.

Вітаємо вас із успішним закінченням одного із важливих етапів вашого життя - навчання. Але нагадуємо, що це лише один з етапів життя, процес навчання не закінчується ніколи. А ми завжди чекаємо вас і раді будемо бачити вас в будь-який час.

Докладніше на фейсбук

9.jpg

Друзі, колеги, здобувачі, сьогодні у нас щасливий і трішки сумний день. 
Щасливий тому що дев'ять наших здобувачів успішно захистили свої кваліфікаційні роботи на досить не простій Державній екзаменаційній комісії.

Непрості запитання, іноді навіть з тих сфер, що не розглядались в освітній програмі. Але здобувачі  - молодці, тримали удар, пояснювали, відстоювали, доводили, обгрунтовувати свої рішення. Хотілось відмітити наших відмінників, яким прийшлось не просто: Сороку Вадима, Артюшенко Сергія, Середюка Олега, а також студентів, яким трішки не вистачило впевненості, щоб чітко довести власні ідеї запропоновані в кваліфікаційних роботах - Сузімову Анну і Глянько Владислава.

Всі ви молодці, ви всі талановиті і завзаті.

Нам зараз стало трішки сумно, що закінчився етап вашої підготовки, ваших запитань, ваших звернень, ваших переживань і перемог, які були на наших очах, останні п'ять років.

Сьогодні перед вами відкрились широка дорога можливостей і тому ми всі викладачі кафедри, бажаємо вам успіхів на професійному поприщі, міцного здоров'я і сили для подальших звершень.

Докладніше на фейсбук

8.jpg

Викладачі кафедри охорони праці та цивільної безпеки висловлюють щиру вдячність співголові Європейського співтовариства з охорони праці пані Ользі Богдановій, а також спікерам пану Анатолію Алексєєву (Expert Petroleum) та пані Валентині Забеліній (Shell), які розповіли про кращі практики з безпеки в рамках проекту «Правила, що рятують життя».

У представлених доповідях просто, чітко і зрозуміло була надана інформація про практичні здобутки представлених компаній с сфері охорони праці. Зокрема, показано шляхи досягнення успіху та майбутні задачі щодо покращення рівня охорони праці.

Представлені матеріали, автори розмістили на сторінці ESOSH за посиланням.

Докладніше на фейсбук

7.jpg

08 грудня 2021 року відбулася зустрiч здобувачiв освiти спеціальності 012 Дошкільна освiта та 013 Початкова освіта (заочна форма навчання) за участю Чеберячко Сергія Івановича, професора кафедри охорони праці та цивільноі безпеки Національного ТУ "Дніпровська політехніка ". Тема зустрiчі: "Оцінка соціально психологічного ризику ".

Докладніше на фейсбук

6.jpg

Сьогодні відбулась дуже цікава, незвичайно тепла зустріч з представниками компанії "Метінвест-Інжиніринг" щодо працевлаштування як у форматі дуальної освіти, так і на постійну зайнятість!
Висвітлені можливості, поставлені задачі, можливі рішення, про таке раніше можна було тільки мріяти. Зараз наші студенти можуть долучитись до вирішення реальних задач, набуваючи практичного досвіду, знаходячи застосування своїм теоретичним знанням.
Ми вдячні представникам компанії "Метінвест-інжинирінг", за надані пропозиції, за підтримку, за надію в майбутнє.
На знімках наші студенти Пелих Катерина і Дьяков Денис, які з переповнені емоцій від проведеного заходу.

Докладніше на фейсбук

5.jpg

Вітаємо, вітаємо, вітаємо!
Нашу колегу доцента кафедри охорони праці та цивільної безпеки Шайхісламову Ірину Анатоліївну з перемогою у вікторині, яку проводила компанія Інсайт+ сумісно з Європейським співтовариством з охорони праці серед фахівців безпеки. І хоча пані Ірина не виграла призового місця, вона стала однією з небагатьох хто вірно відповів на всі 40 питань і тим самим долучився до когорти переможців, яким будуть надані додаткові призи.
Пишаємося нашими викладачами, адже вони підтвердили високий свій професіоналізм з питань безпеки праці.
Докладніше на фейсбук

2.jpg

#Дуальна_освіта фахівці Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області готові передавати досвід студентам і випускникам #dniprotech. Інспекторів катастрофічно не вистачає, - каже Марія Брезіцька, -  в.о. начальника управління. Замість 390 необхідних зараз працює лише 250. До того ж, більшість із них поважного віку, а перебувати на Держслужбі після 65 заборонено. Утім, у кожного фахівця за плечима величезна практика розрулювання критичних ситуацій у разі нещасних випадків на підприємствах. Вони добре знають закони і механізми впливу на роботодавців. Згідно Меморандуму про співробітництво і партнерство, політехнівці зможуть проходити стажування, отримувати матеріали для курсових та кваліфікаційних робіт, брати участь у спільних конференціях, симпозіумах, круглих столах.
#дніпровськаполітехніка #днепровскаяполитехника  #техничесскийуниверситет #технічнийуніверситет #нтудп #ntudp
Докладніше на фейсбук

в минуле =>

Сервіси

Розклад

Соціальні мережі

Facebook
YouTube

Інформаційне партнерство

Прес-центр
Закон про вищу освіту
© 2006-2024 Інформація про сайт