|
Наукові заходи на базі НТУ "Дніпровська політехніка"
Кафедра охорони праці та цивільної безпеки на протязі всього терміну свого існування впевнено займала передові позиції у справі студентської наукової діяльності. Практично усі викладачі, що нині працюють на кафедрі пройшли школу студентських наукових семінарів та конференцій. Особливу увагу процесу залучення талановитої молоді до наукового пошуку приділяли професори-засновники наукових шкіл: Бойко В.О., Кременчуцький М.Ф., Голінько В.І. Цю справу і нині плідно продовжують співробітники кафедри.
Щорічно, з 2010 року, в НТУ «Дніпровська політехніка» проводиться традиційна студентська науково-технічна конференція «Тиждень студентської науки». Кожен рік, проводяться всеукраїнські науково-технічні конференції студентів, аспірантів і молодих вчених «НАУКОВА ВЕСНА» і «МОЛОДЬ:НАУКА ТА ІННОВАЦІЇ» в рамках яких працює секція 9 «Безпека праці» під головуванням професора, доктора технічних наук Чеберячко Ю.І., секретар секції – доцент, кандидат технічних наук Столбченко О.В.
За результатами проведення виходять збірки матеріалів конференцій які розміщуються на репозиторії НТУ «Дніпровська політехніка» у рубриці Конференції.
ВИМОГИ до оформлення доповідей для публікації у збірнику студентської науково-технічної конференції
Перелік запланованих наукових заходів на базі Університету
ДЕВ'ЯТА ВСЕУКРАЇНСЬКА НАУКОВО-ТЕХНІЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ СТУДЕНТІВ, АСПІРАНТІВ І МОЛОДИХ ВЧЕНИХ «МОЛОДЬ: НАУКА ТА ІННОВАЦІЇ 2021»
СЬОМА ВСЕУКРАЇНСЬКА НАУКОВО-ТЕХНІЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ СТУДЕНТІВ, АСПІРАНТІВ І МОЛОДИХ ВЧЕНИХ «МОЛОДЬ: НАУКА ТА ІННОВАЦІЇ 2019»
Наукові заходи на базі інших установ
![4.jpg 4.jpg](/upload/medialibrary/4e1/y899gadrykdair7e5vahrsxl8tpl0gy8.jpg) ![5.jpg 5.jpg](/upload/medialibrary/8e1/0hge74gwfmfqap428gsc1mpkdle8oww0.jpg) ![3.jpg 3.jpg](/upload/medialibrary/d54/b96ja9op9gouk51a4nvygehq2tz0yk10.jpg)
|