Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
ОПЦБ21_3.jpg


Приєднуйся 

f.pngtelegatwitterab6eff595bb1.pngyoutube.png

opcb.gif

news3.jpg

2021-01-13_231521.png

СТУДЕНТСЬКИЙ КЕЙС-ЧЕМПIОНАТ ВIД МЕТIНВЕСТ - — M.Student Champ 2022

130+ реальних кейсів від 21 підприємства вже чекають! Готові перевірити свої сили та знання?

Проєкт буде цікавим для студентів технічних, економічних та ІТ спеціальностей.

Хто може брати участь: студенти 3+ курсів ЗВО; студенти 4-х курсів технікумів та коледжів та викладачі у якості кураторів, випускники до 1 року після завершення навчання

Реєстрація на сайті проєкту

Призовий фонд чемпіонату понад 100 000 грн.!!!

ЗАПРОШЕННЯ НА УЧАСТЬ


Cайти наших партнерів:
2022-05-18_131909.png
Журнал охорона праці
2022-05-18_132001.png
Журнал охорона праці та пожена безпека
2022-05-18_132158.png
Компанія Стандарт
2022-05-18_132259.png
Європейське співтовариство з охорони праці

НАПРЯМКИ НАУКОВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

Основними напрямками наукових досліджень кафедри є:наука2.jpg

  • Дослідження аеродинаміки шахт і рудників (дослідження аеродинамічного опору гірничих виробок шахт і вентиляційних мереж, удосконалювання аеродинамічної якості гірничих виробок, дослідження газового режиму шахт і дегазації вугільних пластів і супутників);
  • Розробка методів і засобів контролю складу й параметрів рудникової атмосфери та газових сумішей у дегазаційних трубопроводах у т.ч.: швидкості руху повітря, вмісту пилу й метану, вмісту кисню й ін.;
Схеми_вентиляції_шахт.JPG
  • Розробка засобів регулювання дебіту повітря в гірничих виробках шахт (регулятори витрати повітря, багатопозиційні регулятори для сполучення гірничих виробок шахт, регулятори парашутного типу й ін.).
  • Розробка наукових основ, обґрунтування параметрів і створення систем керування вентиляцією шахт, рудників, виробок великого обсягу, кар'єрів, а також дегазацією шахт. Оптимізація спільної роботи вентиляторів головного провітрювання (безпосередньо на шахті шляхом проведення планового експерименту).
  • Розробка методів і засобів контролю складу димових викидів теплоенергетичних об'єктів (кисень і гази недопалення).

Схеми вентиляції шахт:

а - центральна, б - флангова, в - дільнична
  • Управління охороною праці (розробка систем управління, моніторингу виробничого травматизму, автоматизованих робочих місць працівників служби охорони праці).
  • Розробка засобів індивідуального захисту органів дихання працюючих (протипилові респіратори одноразового й багаторазового користування, фільтрувальних елементів для респіраторів багаторазового користування із застосуванням нових фільтруючих матеріалів).
  • Розробка способів і засобів регулювання мікроклімату глибоких шахт. Розробка систем і засобів колективного захисту для порятунку гірників при аваріях у шахтах.

Історія розвитку основних напрямків та досягнення вчених кафедри приведені на відповідних демонстраційних стендах.

Фахівцями кафедри охорони праці та цивільної безпеки відповідно до рішення Постійно діючої комісії з охорони праці та промислової безпеки у вугільній промисловості Міненерговугілля від 18.12.2014 надаються послуги «Теплові навантаження». Виконується науково-технічна робота для підприємств вугільної промисловості з дослідження теплового стану породних відвалів, а саме:

– Науково-технічна робота «Виконати наукові дослідження теплового стану (температурну зйомку) діючого та недіючого породних відвалів та розрахувати валові викиди шкідливих речовин, що викидаються в атмосферу з недіючого породного відвалу ДП «Шахтоуправління «Південнодонбаське №1». (Договір № 010498, керівник теми С.О. Алексеєнко, відповідальний виконавець роботи І.А. Шайхлісламова, 2015р.;

Договір № 010400, керівник теми І.А. Шайхлісламова, 2016р.;

Договір № 010403, керівник теми І.А. Шайхлісламова, 2017р.).

– Науково-технічна робота «Виконати наукові дослідження теплового стану (температурну зйомку) діючого породного відвалу ПрАТ «Шахтоуправління «Покровське» та температурну зйомку і розрахунок валових викидів шкідливих речовин, що викидаються в атмосферу з недіючого породного відвалу колишньої шахти ім. Шевченко». (Договір № 010405-19, керівник теми І.А. Шайхлісламова, 2019р).
1.png2.png

Презентация Дубовик_001.jpg

Студентка гр. 263м-19з-1 Дубовик Тамара Сергіївна приймала участь у науково-дослідній роботі (Договір № 010405-19, керівник теми І.А. Шайхлісламова, 2019р.) з дослідження теплового стану породних відвалів ПрАТ «ШУ Покровське» та продовжила свої дослідження вивчаючи методи і способи визначення температури поверхні породних відвалів. Результатом досліджень була її кваліфікаційна магістерська робота на тему "Розробка рекомендацій щодо визначення теплового стану породних відвалів ПрАТ «ШУ Покровське» за допомогою дистанційних методів".

Презентация Дубовик_004.jpgПрезентация Дубовик_008.jpgПрезентация Дубовик_012.jpg
© 2006-2022 Інформація про сайт