Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
ОПЦБ одна строка_2.jpg

news3.jpg

2021-01-13_231521.png

Раді повідомити Вам, про старт нового сезону кейс-чемпіонату від компанії МЕТІНВЕСТ — M.Student Champ 2021

Цього року буде ще масштабніше та ще цікавіше)

14 підприємств із Маріуполя, Запоріжжя, Кривого Рогу, Авдіївки та Кам'янського підготували понад 70 реальних виробничих кейсів за 11 напрямками: 

○ Виробництво ○ Технологія та якість ○ Інжиніринг ○ Автоматизація ○ Транспорт і логістика ○ Безперервне вдосконалення 
○ Охорона праці та екологія ○ ІТ ○ Промислове будівництво ○ Фінанси, економіка ○ Управління персоналом

Проєкт буде цікавим для студентів технічних, економічних та ІТ спеціальностей.

Хто може брати участь: студенти 3+ курсів ЗВО; студенти 4-х курсів технікумів та коледжів та викладачі у якості кураторів 
Дедлайн вибору кейсу: 8 лютого 
Реєстрація на сайті проєкту 

Призовий фонд чемпіонату понад 100 000 грн.!!!

Офіційне запрошення


2.jpg
Студентський проєкт SMART БЕЗПЕКА
НАПРЯМКИ НАУКОВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ.jpg

Основними напрямками наукових досліджень кафедри є:наука2.jpg

  • Дослідження аеродинаміки шахт і рудників (дослідження аеродинамічного опору гірничих виробок шахт і вентиляційних мереж, удосконалювання аеродинамічної якості гірничих виробок, дослідження газового режиму шахт і дегазації вугільних пластів і супутників);
  • Розробка методів і засобів контролю складу й параметрів рудникової атмосфери та газових сумішей у дегазаційних трубопроводах у т.ч.: швидкості руху повітря, вмісту пилу й метану, вмісту кисню й ін.;
Схеми_вентиляції_шахт.JPG
  • Розробка засобів регулювання дебіту повітря в гірничих виробках шахт (регулятори витрати повітря, багатопозиційні регулятори для сполучення гірничих виробок шахт, регулятори парашутного типу й ін.).
  • Розробка наукових основ, обґрунтування параметрів і створення систем керування вентиляцією шахт, рудників, виробок великого обсягу, кар'єрів, а також дегазацією шахт. Оптимізація спільної роботи вентиляторів головного провітрювання (безпосередньо на шахті шляхом проведення планового експерименту).
  • Розробка методів і засобів контролю складу димових викидів теплоенергетичних об'єктів (кисень і гази недопалення).

Схеми вентиляції шахт:

а - центральна, б - флангова, в - дільнична
  • Управління охороною праці (розробка систем управління, моніторингу виробничого травматизму, автоматизованих робочих місць працівників служби охорони праці).
  • Розробка засобів індивідуального захисту органів дихання працюючих (протипилові респіратори одноразового й багаторазового користування, фільтрувальних елементів для респіраторів багаторазового користування із застосуванням нових фільтруючих матеріалів).
  • Розробка способів і засобів регулювання мікроклімату глибоких шахт. Розробка систем і засобів колективного захисту для порятунку гірників при аваріях у шахтах.

Історія розвитку основних напрямків та досягнення вчених кафедри приведені на відповідних демонстраційних стендах.

Фахівцями кафедри охорони праці та цивільної безпеки відповідно до рішення Постійно діючої комісії з охорони праці та промислової безпеки у вугільній промисловості Міненерговугілля від 18.12.2014 надаються послуги «Теплові навантаження». Виконується науково-технічна робота для підприємств вугільної промисловості з дослідження теплового стану породних відвалів, а саме:

– Науково-технічна робота «Виконати наукові дослідження теплового стану (температурну зйомку) діючого та недіючого породних відвалів та розрахувати валові викиди шкідливих речовин, що викидаються в атмосферу з недіючого породного відвалу ДП «Шахтоуправління «Південнодонбаське №1». (Договір № 010498, керівник теми С.О. Алексеєнко, відповідальний виконавець роботи І.А. Шайхлісламова, 2015р.;

Договір № 010400, керівник теми І.А. Шайхлісламова, 2016р.;

Договір № 010403, керівник теми І.А. Шайхлісламова, 2017р.).

– Науково-технічна робота «Виконати наукові дослідження теплового стану (температурну зйомку) діючого породного відвалу ПрАТ «Шахтоуправління «Покровське» та температурну зйомку і розрахунок валових викидів шкідливих речовин, що викидаються в атмосферу з недіючого породного відвалу колишньої шахти ім. Шевченко». (Договір № 010405-19, керівник теми І.А. Шайхлісламова, 2019р).
1.png2.png

© 2006-2021 Інформація про сайт