Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

Приєднуйся 

Twitterab6eff595bb1.pngyoutube.png
opcb.gif


Грантові пропозиції час змін


Сайти наших партнерів: 2022-05-18_131909.png Журнал охорона праці 2022-05-18_132001.png Журнал охорона праці та пожежна безпека
2022-05-18_132158.png Компанія Стандарт 2022-05-18_132259.png Європейське співтовариство з охорони праці

Статистика

lab2.jpg

СПІВРОБІТНИЦТВО

У 2020 році з метою практичної реалізації намірів про співробітництво у галузі освіти, науки та техніки між Національним технічним університетом "Дніпровська політехніка" та Дніпропетровським науково-ослідним інститутом судових експертиз Міністерства юстиції України (ДніпроНДІСЕ) укладено договір про співробітництво у галузях навчальної, дослідницької та науково-технічної роботи.

Договір_001.jpgДоговір_002.jpg

Створено спільну лабораторію судових інженерно-технічних експертиз, експертних та наукових досліджень та розробки спільних програм експертних та наукових досліджень в інженерно-технічній галузі. На базі лабораторії проводяться наукові дослідження, які впроваджуються в навчальний процес з метою найкращої підготовки фахівців з гірничотехнічної освіти та освіти в галузі цивільної безпеки. На базі лабораторії співробітники кафедри мають змогу підвищувати свою кваліфікацію в експертній галузі.

Також завдяки такій співпраці ДніпроНДІСЕ:

- забезпечує проведення практик студентів (навчальних, виробничих, технологічних, наукових), стажувань та інших видів навчального процесу в узгодженому обсязі, націлених на підвищення їх знань та опанування сучасними методами організації і проведення судових інженерно-технічних експертиз;

- залучає студентів, аспірантів, наукових співробітників НТУ "ДП" до науково-дослідницької діяльності Спільної лабораторії, навчання та стажування з питань проведення судових інженерно-технічних експертних і наукових досліджень.

Завдяки досвіду наших фахівців питання дослідження причин і наслідків нещасних випадків з реального життя щільно вписалися в навчальний процес при викладанні таких дисциплін, як:

§ Цивільна безпека

§ Охорона праці

§ Нормативно-правове регулювання цивільної безпеки

§ Аерологія гірничих підприємств

§ та інших дисциплін, які викладаються на кафедрі ОПтаЦБ

Таке нетрадиційне поєднання фахових навичок в наших викладачів дозволяє значно підвищувати рівень студентів у сфері охорони праці та безпеки життєдіяльності та попередити настання нещасних випадків за участю наших випускників.

Сервіси

Розклад

Соціальні мережі

Facebook
YouTube

Інформаційне партнерство

Прес-центр
Закон про вищу освіту
© 2006-2024 Інформація про сайт