Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
ОПЦБ21_3.jpg


Приєднуйся 

f.pngtelegatwitterab6eff595bb1.pngyoutube.png

opcb.gif

news3.jpg

2021-01-13_231521.png

СТУДЕНТСЬКИЙ КЕЙС-ЧЕМПIОНАТ ВIД МЕТIНВЕСТ - — M.Student Champ 2022

130+ реальних кейсів від 21 підприємства вже чекають! Готові перевірити свої сили та знання?

Проєкт буде цікавим для студентів технічних, економічних та ІТ спеціальностей.

Хто може брати участь: студенти 3+ курсів ЗВО; студенти 4-х курсів технікумів та коледжів та викладачі у якості кураторів, випускники до 1 року після завершення навчання

Реєстрація на сайті проєкту

Призовий фонд чемпіонату понад 100 000 грн.!!!

ЗАПРОШЕННЯ НА УЧАСТЬ


Cайти наших партнерів:
2022-05-18_131909.png
Журнал охорона праці
2022-05-18_132001.png
Журнал охорона праці та пожена безпека
2022-05-18_132158.png
Компанія Стандарт
2022-05-18_132259.png
Європейське співтовариство з охорони праці
lab2.jpg

СПІВРОБІТНИЦТВО

У 2020 році з метою практичної реалізації намірів про співробітництво у галузі освіти, науки та техніки між Національним технічним університетом "Дніпровська політехніка" та Дніпропетровським науково-ослідним інститутом судових експертиз Міністерства юстиції України (ДніпроНДІСЕ) укладено договір про співробітництво у галузях навчальної, дослідницької та науково-технічної роботи.

Договір_001.jpgДоговір_002.jpg

Створено спільну лабораторію судових інженерно-технічних експертиз, експертних та наукових досліджень та розробки спільних програм експертних та наукових досліджень в інженерно-технічній галузі. На базі лабораторії проводяться наукові дослідження, які впроваджуються в навчальний процес з метою найкращої підготовки фахівців з гірничотехнічної освіти та освіти в галузі цивільної безпеки. На базі лабораторії співробітники кафедри мають змогу підвищувати свою кваліфікацію в експертній галузі.

Також завдяки такій співпраці ДніпроНДІСЕ:

- забезпечує проведення практик студентів (навчальних, виробничих, технологічних, наукових), стажувань та інших видів навчального процесу в узгодженому обсязі, націлених на підвищення їх знань та опанування сучасними методами організації і проведення судових інженерно-технічних експертиз;

- залучає студентів, аспірантів, наукових співробітників НТУ "ДП" до науково-дослідницької діяльності Спільної лабораторії, навчання та стажування з питань проведення судових інженерно-технічних експертних і наукових досліджень.

Завдяки досвіду наших фахівців питання дослідження причин і наслідків нещасних випадків з реального життя щільно вписалися в навчальний процес при викладанні таких дисциплін, як:

§ Цивільна безпека

§ Охорона праці

§ Нормативно-правове регулювання цивільної безпеки

§ Аерологія гірничих підприємств

§ та інших дисциплін, які викладаються на кафедрі ОПтаЦБ

Таке нетрадиційне поєднання фахових навичок в наших викладачів дозволяє значно підвищувати рівень студентів у сфері охорони праці та безпеки життєдіяльності та попередити настання нещасних випадків за участю наших випускників.

© 2006-2022 Інформація про сайт