Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

Кафедра аэрології та охорони праці на протязі всього терміну свого існування впевнено займала передові позиції у справі студентської наукової діяльності. Практично усі викладачі, що нині працюють на кафедрі пройшли школу студентських наукових семінарів та конференцій. Особливу увагу процесу залучення талановитої молоді до наукового пошуку приділяли професори-засновники наукових шкіл: Голінько В.І., Бойко В.О., Кременчуцький М.Ф.. Цю справу нині плідно продовжують у стінах університету їх учні.

натисніть для перегляду фото

00 - 0006_1+2.jpg

До введення кредитно-модульної системи навчання творча наукова робота зі студентами гірничого, механіко-машинобудівного факультетів, факультетів будівельних технологій та інформаційних технологій починалася з третього курсу та тривала до дипломування, нині ж, у зв’язку із зміною навчальних програм, цей процес починається вже з другого курсу.

Щорічно в університеті проводиться традиційний «Тиждень студентської науки», зокрема з 2010 року, кожен рік, проводиться наукова технічна конференція студентів, аспірантів і молодих вчених "Наукова Весна" в рамках якого працює секція «Безпека праці».


"Наукова весна - 2010"

"Наукова весна - 2011"

"Наукова весна - 2012"

"Наукова весна - 2013"

"Молодь: наука та інновації 2013"

"Молодь: наука та інновації 2014"

"Геотехнічні проблеми розробки родовищ 2015"

"Молодь: наука та інновації 2018"

Згідно наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України № 1076 від 05.10.2012 р. «Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук у 2012/2013 навчальному році», у ДВНЗ «НГУ» на кафедрі аерології та охорони праці відбувся I тур конкурсу наукових робіт студентів. За результатами першого туру були відібрані наукові роботи студентів і направлені для участі у другому турі Конкурсу який відбувся 10 квітня 2012 року у Харьковському .

На розгляд галузевій конкурсній комісії з «охорони праці» були направлені наступні роботи:

  • 1. Конкурсна робота під шифром “Установка самопорятунку” автор Старченко Т. студентка IV курсу гірничого факультету науковий керівник доц. Шайхлісламова І.А.
  • 2. Конкурсна робота автор Орловська О.О. студентка ІІІ курсу гірничого факультету науковий керівник доц. Пугач І.І.
  • 3. Конкурсна робота під шифром «Вентиляційні системи» автор Скворцова Т.Г. студентка V курсу гірничого факультету науковий керівник Столбченко О.В.
© 2006-2019 Інформація про сайт