Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

Згідно наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України № 1076 від 05.10.2012 р. «Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук у 2012/2013 навчальному році», у ДВНЗ «НГУ» на кафедрі аерології та охорони праці відбувся I тур конкурсу наукових робіт студентів. За результатами першого туру були відібрані наукові роботи студентів і направлені для участі у другому турі Конкурсу який відбувся 10 квітня 2012 року у Харьковському .

На розгляд галузевій конкурсній комісії з «охорони праці» були направлені наступні роботи:

  • 1. Конкурсна робота під шифром “Установка самопорятунку” автор Старченко Т. студентка IV курсу гірничого факультету науковий керівник доц. Шайхлісламова І.А.
  • 2. Конкурсна робота автор Орловська О.О. студентка ІІІ курсу гірничого факультету науковий керівник доц. Пугач І.І.
  • 3. Конкурсна робота під шифром «Вентиляційні системи» автор Скворцова Т.Г. студентка V курсу гірничого факультету науковий керівник Столбченко О.В.

28 лютого 2013 року о 14:30 відбувся I етап Всеукраїнської студентської олімпіади «Безпека життєдіяльності».

rez_ol.jpg
00 - 0014_2.jpg

28 лютого 2013 року о 14:30 відбудеться I етап Всеукраїнської студентської олімпіади «Безпека життєдіяльності». Запрошуються студенти 1-4 курсів. Реєстрація учасників та детальна інформація в ауд. 4/82 Відповідальні: Столбченко Олена Володимирівна, заступник завідувача кафедри з наукової роботи Чеберячко Сергій Іванович .

Рекомендована література для підготовки: В. В. Березуцький, Л. А. Баськовець, В. В. Горбенко Олімпіадні тести та практичні завдання з дисципліни «Безпека життедіяльності», 2008, С.-101

conf.jpg

29 березня 2013 відбудеться четверта науково-технічна конференція студентів, аспірантів та молодих учених «Студентська наукова весна 2013».

Секція 6 - Безпека праці

Голова секції доц. Чеберячко Ю.І.

Для забезпечення своєчасної підготовки матеріалів конференції просимо до 10 березня 2013р. заповнити заявку і надати (надіслати) її до оргкомітету конференції. Вимоги до публікацій додаються.

Запрошуємо до участі у конференції.

images.jpg

21.02.2013 о 14:30 відбудеться захист дисертації на здобуття степені кандидата технічних наук, спеціальність 05.26.01 Марченко В’ячеслава Володимировича на тему: «Моніторинг умов праці водіїв великовантажних кар'єрних автосамоскидів.»

Бойко3.jpg

Урочисте нагородження на ректораті

Під час ректорату 15 січня урочисто було нагороджено Медаллю «За відданість» університету професора, доктора технічних наук, заслуженого працівника вищої школи України Володимира Олександровича Бойко.

pivnyak r.jpg

Привітання з Новим 2013 роком ректора НГУ академіка НАН України Геннадія Півняка
77193.jpg

У Дніпропетровській міськраді вітали студентів

17 листопада в Дніпропетровській міській раді привітали активних студентів міста з їх святом Днем студента. Серед запрошених на урочистий прийом були відмінники і переможці наукових та творчих конкурсів, лідери студентського руху.

«Приємно вітати активних та успішних студентів нашого міста. Ви взяли на себе відповідальність бути лідерами у своїх колективах. Ми завжди будемо підтримувати вас у ваших власних розробках і проектах, яскравий приклад цього, зокрема, конкурс "Інтелект-Творчість-Успіх", який проводиться нами спільно з роботодавцями. Ви власними перемогами на різних Конкус, олімпіадах і спортивних змаганнях прославляєте Дніпропетровськ і щира вам за це вдячність », - зазначив міський голова Іван Куліченко.

Глава міста побажав студентам бути активними, успішними і організовувати веселий студентське дозвілля, щоб студентські роки були кращими і запам'яталися на все життя. Після привітань Іван Куліченко вручив подяки лідерам студентського самоврядування.

17 листопада в Україні відзначається День студента. Указ про заснування свята підписав Президент України у 1999 році.

77177.jpg

У Дніпропетровську відбувся II обласний студентський бал

З нагоди Дня студента в Дніпропетровській області за підтримки губернатора Олександра Вілкула відбувся II обласний студентський бал, в якому взяли участь понад півтисячі студентів: активісти обласної молодіжної ради, керівники та представники студентських рад при вузах, учасники обласного конкурсу «Студент року», відмінники навчання.

«Сьогодні в стінах цього прекрасного залу зібралися кращі з кращих - активні, талановиті і енергійні представники студентства Дніпропетровщини. Традиція студентських балів була заснована в минулому році за ініціативи голови облдержадміністрації Олександра Вілкула. Нехай і в цей раз це свято принесе вам багато посмішок, гарного настрою, нових знайомств і позитивних емоцій. Бажаю вам, щоб отримані знання під час навчання, дозволили зробити наступний крок в освоєнні улюбленої професії, а також йти по життю завжди вперед і вірити у власні сили. Для цього обласна влада адаптує систему освіти до реальних потреб ринку праці та економіки. У регіоні створені необхідні умови для того, щоб ви були конкурентоспроможними фахівцями, мали гідну роботу і можливості для самореалізації в нашому регіоні », - сказала заступник голови облдержадміністрації Марія Пустова звертаючись до студентів.

Студентський бал відкрився урочистим вальсом, в якому взяли участь майже 150 пар з вищих навчальних закладів області.

Крім того, в рамках програми свята відбулися молодіжні конкурси, виступи колективів художньої самодіяльності студентів і театральні постановки.

1 korp.png

З 3-го по 6-е жовтня Державний ВНЗ «Національний гірничий університет» проводить міжнародну науково-технічну конференцію «Форум гірників 2012».

У рамках проведення конференції планується робота секції «Аерологія та охорона праці» у якій візьмуть участь викладачі та аспіранти кафедри.

Початок о 11:00 в аудиторії 1/87.
kovbasa.jpg

25-27 квітня 2012 р. студент групи ГІ-08-6 Ковбаса В.В. (науковий керівник доцент Яворська О.О.) взяв участь у Міжнародному форумі-конкурсі молодих вчених «Актуальні питання раціонального використання природних ресурсів», який проходив в національному гірничому університеті м. Санкт-Петербург

конференция2.JPG

Увага!
29 березня 2012 відбудеться конференція «Студентська наукова весна 2012».
Секція 5 - Безпека праці
Голова секції доц. Чеберячко Ю.І.
Календар роботи секції:
8:00 - 10:00 реєстрація учасників
10:00 - 12:00 Засідання секції, ауд. 4/73
12:00 - 13:00 Обід
13:00 Закриття конференції
Запрошуємо до участі у конференції.


IMGP7487.JPGРезультати I етапу Всеукраїнської студентської олімпіади «Безпека життєдіяльності», яка відбулася 9 лютого 2012 року.
1-е місце - Кісліцин А.А. (керівник доц. Безщасний О.В.) - 83 бали;
2-е місце - Кравченко Я.О. (керівник доц. Яворська О.О.) - 70 балів;
3-є місце - Орловська О.О. (керівник асис. Пугач. С.І.) - 53 бали.
Щиро вітаємо переможців!
Студенти Кравченко Я.О. і Орловська О.О. рекомендовані та взяли участь у другому турі Всеукраїнської студентської олімпіади «Безпека життєдіяльності», яка відбулася 26-29 березня 2012 року в м. Суми.

00 - 0014_2.jpg 9 лютого 2012 року о 14:30 відбудеться I етап Всеукраїнської студентської олімпіади «Безпека життєдіяльності». Запрошуються студенти 1-4 курсів. Реєстрація учасників та детальна інформація в ауд. 4 / 82 Відповідальна Столбченко Олена Володимирівна.

Рекомендована література для підготовки: В. В. Березуцький, Л. А. Баськовець, В. В. Горбенко Олімпіадні тести та практичні завдання з дисципліни «Безпека життедіяльності», 2008, С.-101

© 2006-2018 Інформація про сайт