Національний гірничий університет — відповідність Часу
новини абітуре.jpg

Заголовки новин (натисніть щоб переглянути новину)

Female-student-studying-014-620x3301.jpgС января 2016 года начнется регистрация на пробное тестирование, которое будет стоить около 100 грн. Кроме этого, в следующем году выпускники школ обязательно должны сдать один из двух экзаменов — математику или историю Украины. К выпускникам прошлых лет эта норма не относится.
Подробности здесь

Затверджено Умови прийому до вищих навчальних закладів України у 2013 році

Відповідний наказ підписано Міністром освіти і науки, молоді та спорту Дмитром Табачником та затверджено Міністерством юстиції 13 листопада 2012 року.

Детальніше з Умовами прийому до ВНЗ України у 2013 році, Порядком подання та розгляду заяв в електронній формі на участь у конкурсному відборі до вищих навчальних закладів можна ознайомитися у рубриках «Нормативно-правова база» та «Вступна кампанія» (Наказ Міністерства № 1244 від 5 листопада 2012 року зареєстрований в Міністерстві юстиції України 13 листопада 2012 року за № 1902/22214).

77434.jpg

Здаючи основне тестування, пам'ятаєте правило трьох НЕ

Про нові правила вступної кампанії-2013 і зовнішнього тестування розповіли в прес-центрі «ДВ» директор Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти Марина Горбенко-Хвастунова і голова ради ректорів Дніпропетровської області, ректор НМетАУ, кандидат технічних наук, професор Олександр ВЕЛИЧКО.

У прес-конференції взяв участь: випускний клас НВК № 148 "Планета Щастя" (директор - Наталя МІТІКОВА). У майбутніх абітурієнтів з'явилася унікальна можливість задати питання та отримати компетентні відповіді з перших рук.

Зміни торкнуться лише іноземних абітурієнтів

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту оприлюднило правила майбутньої вступної кампанії, які практично не відрізняються від правил прийому 2012 року.

- Документи на денну форму навчання абітурієнти можуть подавати з 1 по 31 липня, - розповів Олександр Величко. - Мінімальний бал сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання залишиться на рівні 124 для непрофільних предметів та 140 - для профільних.

За словами Олександра Григоровича, випускники підготовчих курсів зможуть отримати до 20 додаткових балів (але тільки в тих вузах, де вони проходили цю підготовку). А призери всеукраїнських конкурсів та олімпіад зможуть набрати в скарбничку до 50 балів. Абітурієнтам нададуть можливість одночасно подавати документи до п'яти вузів і на три спеціальності в кожному з них.

Разом з тим, згідно з новими правилами, іноземні громадяни (ті, хто проходив навчання за кордоном) відтепер будуть отримувати освіту в Україні тільки за контрактом. Раніше іноземні студенти могли навчатися на бюджеті, як і громадяни України. Оплатити навчання студент зможе тільки після опублікування наказу про його зарахування та укладання контракту з вузом.

Щоб не хвилюватися, підготуйтеся до тестів психологічно

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту затвердило календарний план підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО). Згідно з ним, реєстрація осіб на ЗНО пройде з 4 січня по 5 березня 2013 року.

При вступі у вуз випускники нинішнього навчального року мають право подавати сертифікат зовнішнього тестування, який видадуть їм в 2013 році. А випускники минулих років - сертифікати (або їх дублікати) за 2012, 2011, 2010, 2009, 2008 роки.

- У числі новинок - в перелік предметів додана світова література, - говорить Марина Горбенко-Хвастунова. - З 11 предметів, представлених у ЗНО, для складання тестів слід вибрати тільки чотири. Тому, перш ніж зареєструватися на ЗНО, слід визначитися з вузом і спеціальністю, на якій випускник вчитиметься. Не зайве буде подзвонити у приймальну комісію обраних вузів або ж побувати на днях відкритих дверей, щоб точно знати, які сертифікати належить скласти на ту чи іншу спеціальність.

Для осіб, які потребують перекладі текстів на інші мови, передбачені переклад з всесвітньої історії, математики, біології, географії, фізики та хімії на кримськотатарську, молдавську, польську, російську, угорську мови, а тести по світовій літературі - на російську мову.

Оформити заявку - реєстраційну картку абітурієнти зможуть самостійно, скориставшись спеціальною комп'ютерною програмою на сайті Українського центру та Дніпропетровського РЦОЯО, або ж звернутися до одного з пунктів реєстрації (інформація про них буде розміщена на сайті Дніпропетровського регіонального центру).

Традиційно збереглася двухсессіонность для здачі тестів з української мови та літератури, математики, історії України (два останніх предмета найчастіше вибираються абітурієнтами), а тест з української мови та літератури - обов'язковий для всіх без винятку вступників у вузи.

Додаткову інформацію із зовнішнього оцінювання знань можна отримати на сайті Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти dneprtest.dp.ua і по телефону (056) 790-24-99.

Для того, щоб впевненіше почувати себе на ЗНО, можна взяти участь у пробному тестуванні, яке пройде 23 і 30 березня. Його мета - допомогти визначити свій рівень знань, скорегувати підготовку до тестів на заключній стадії, а також психологічно адаптуватися до основної сесії. Реєстрація на пробне тестування проходить на сайті ДпРЦОКО (останній день реєстрації - 30 листопада).

- При здачі пробного та основного ЗНО кожен абітурієнт повинен пам'ятати про три «НЕ», - повчала Марина Михайлівна, завершуючи прес-конференцію, - не спізнюватися на тести, не забувати документи та не порушувати процедуру тестування.

Графік проведення ЗНО-2013

З 4 січня по 5 березня 2013 р. - реєстрація учасників ЗНО-2013.

23 і 30 березня 2013 р. - проведення пробного тестування.

З 3 по 27 червня 2013 р. - проведення основної сесії ЗНО:

• 3 червня - здача тестів з хімії;

• 5, 6 червня - українська мова та література;

• 8 червня - іноземні мови (англійська, німецька, французька, іспанська);

• 10 червня - російська мова;

• 12, 13 червня - математика;

• 15 червня - географія;

• 17 червня - всесвітня історія;

• 19, 20 червня - історія України;

• 22 червня - фізика;

• 25 червня - біологія;

• 27 червня - світова література.

З 18 червня по 7 липня 2013 року - оголошення результатів ЗНО-2013.

Додаткова сесія зовнішнього незалежного оцінювання відбудеться з 4 по11 липня.


76953.jpg

Пробне тестування - генеральна репетиція основного ЗНО

На запитання читачів відповіла директор Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти Марина Горбенко-Хвастунова.

У прямій лінії взяли участь 11-класники спеціалізованої СШ № 22 з поглибленим вивченням іноземної мови.

У майбутніх випускників з'явилася унікальна можливість отримати інформацію про пробне тестування з перших вуст, і вони скористалися нею.

- Здрастуйте, Марина Михайлівна. Я - мама майбутнього випускника, мене цікавить, для чого потрібно пробне тестування і як пройти реєстрацію на нього?

- Головна мета пробного тестування - підготуватися до основного зовнішнього незалежного оцінювання знань (ЗНО) і потренуватися в:

проходженні процедури тестування;

правильному заповненні бланків відповідей;

розподілі часу роботи над тестами.

Пробне ЗНО допоможе визначити рівень знань, скорегувати підготовку тестування на заключній стадії, а також психологічно адаптуватися до основної сесії ЗНО. Тобто, пробне тестування - це генеральна репетиція.

Реєстрація для участі в ньому проходить в електронному вигляді. Перед початком реєстрації важливо вибрати предмети, які будуть конкурсними на вашій спеціальності при вступі до вузу. Уважно ознайомитися з Положенням та Правилами проведення пробного тестування на сайті Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти (ДРЦОЯО) "dneprtest.dp.ua".

- А як можна дізнатися результати пробного тестування, і зараховуються Чи вони при вступі до ВНЗ?

- Результати пробного тестування визначаються учасником самостійно після виконання всіх завдань. Для цього в пункті тестування, де він буде проходити тести, після завершення процедури кожен учасник отримає правильні відповіді. Крім того, для всіх учасників пробного тестування буде запропонований спеціальний сервіс, за допомогою якого вони зможуть побачити свій рейтинговий результат. Результати пробного тестування при вступі до вузу не враховуються.

- Скажіть, а якою мовою можна перевірити свої знання на тестах?

- Тести з усіх предметів, крім російської та іноземних мов, складаються українською мовою. У той же час, при реєстрації можна замовити тести з історії України, всесвітньої історії, математики, біології, географії, фізики, хімії, всесвітньої літератури, перекладені на російську мову. Якщо ж вам необхідний переклад тестів (крім всесвітньої літератури) на іншу мову (угорська, польська, кримськотатарська, румунська, молдавська), слід звернутися на гарячу лінію ДРЦОЯО (тел. (056) 790-24-99).

- Добрий день, я - Стас, і мене цікавить, де буде проходити пробне тестування. Чи можна самому вибрати місце складання тестів?

- Вам представиться можливість вибрати населений пункт (місто, селище міського типу, село), ​​але з числа запропонованих ДРЦОЯО, і один з навчальних закладів, де ви зможете пройти пробне тестування. Зовсім не обов'язково здавати пробні тести в тому населеному пункті, де ви прописані.

- Скажіть, скільки коштує здача тесту по одному предмету?

- Вартість одного тесту складає 89 грн., Ця сума єдина по всій Україні. Пробне тестування проводиться за кошти фізичних та юридичних осіб і є неприбутковим для організаторів. До речі, за результатами соціологічних опитувань, для 80 відсотків першокурсників пробне тестування допомогло успішно пройти основне ЗНО.

- А якщо людина зареєструвався, але не з'явився на пробне тестування з поважної причини, повернуть йому гроші?

- Учаснику, який зареєструвався, але не з'явився на пробне тестування, кошти не повертаються. У цьому випадку він має право протягом трьох робочих днів після тестів прийти в пункт, де проводилося тестування за обраним ним предмету, і отримати тестовий зошит, бланки відповідей, правильні відповіді до тестових завдань. Виконати завдання можна буде вдома. Йому буде надана консультаційна підтримка через персональну сторінку на сайті.

- Алло, підкажіть, що видають учаснику під час і після проходження пробного тестування?

- Учасники пробного тестування отримують:

тестові зошити та бланки відповідей (під час тестування);

бланки з правильними відповідями та методику визначення результатів (після завершення процедури тестування);

можливість визначити (після тестування) власні результати за рейтинговою шкалою 100-200 балів (інформація буде розміщена на інформаційних сторінках "Особистого кабінету учасника пробного тестування").

- Здрастуйте, я - Вікторія. Мене цікавить, які документи необхідно взяти з собою на пробне тестування. Справа в тому, що у мене ще немає паспорта ...

- Вхід в пункт пробного тестування буде проводитись за наступними документами:

паспорт або свідоцтво про народження (для осіб, яким не виповнилося 16 років на 1 вересня 2012 року, і вони не отримали паспорт);

запрошення-перепустку;

квитанція про оплату вартості послуги за проведення пробного тестування.

- Скажіть, а з яких предметів і коли можна здати пробні тести?

- Пробне тестування, як і основне, проводиться з 11 предметів.

Графік проведення пробного ЗНО наступний:

23 березня 2013 - українська мова та література, англійська, німецька, французька, іспанська мови, біологія, фізика, російська мова, всесвітня історія.

30 березня 2013 - математика, історія України, хімія, географія, всесвітня література.

- А як бути, якщо мені треба зареєструватися на українську мову і біологію, але пробне тестування з цих предметів проходить в один день?

- Дисципліни тестування, виставлені в один день, починаються в один і той же час. Вам немає необхідності вибирати два предмети, зазначені в один день, тому що пробне тестування - це, перш за все, знайомство з самою процедурою. А з нею ви познайомитеся, пройшовши тест з кожного предмету.

76903.jpg

У Дніпропетровську розпочалася реєстрація на пробне тестування 2013

З 1 по 30 листопада на сайті Дніпропетровського регіонального центру www.dneprtest.dp.ua проходить реєстрація на проходження пробного незалежного оцінювання якості знань.

Згідно зі статистикою минулого навчального року, майже 90% випускників шкіл пройшли пробне незалежне оцінювання якості знань. «Вже п'ятий рік поспіль перд основним тестування влітку абітурієнти проходять пробне ЗНО навесні. Для організації цього процесу управління освіти і науки міськради видало відповідні розпорядження і провело наради з керівниками районних відділів освіти. Після завершення реєстрації на пробне тестування, ми визнач місця його проведення », - повідомляє начальник управління освіти і науки Дніпропетровської міської ради Володимир Гречин.

За словами директора Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти Марина Горбенко-Хвастунова, на ранок 6 листопада в Дніпропетровську на пробне ЗНО вже зареєструвалося понад 200 осіб. Традиційно популярними предметами, які абітурієнти обирають для пробного тестування, є українська мова та література, математика та історія України.

«У цілому пробне тестування буде проводитися з 11 предметів за таким графіком:

23 березня - українська мова та література, англійська, німецька, французька, іспанська мови, біологія, фізика, російська мова, всесвітня історія;

30 березня - математика, історія України, хімія, географія, всесвітня література.

Кожен учасник після завершення процедури тестування отримає правильні відповіді на завдання свого тесту. Крім того, учасники матимуть можливість визначити власні результати пробного ЗНО за рейтинговою шкалою від 100 до 200 балів, спираючись на інформацію, яка буде розміщена на сторінці нашого сайту - «Особистий кабінет учасника пробного ЗНО», - сказала Марина Горбенко-Хвастунова.

Участь у пробному ЗНО дає можливість не тільки психологічно адаптуватися до основної сесії, але і познайомитися з процедурою його проведення, правилами заповнення бланків відповідей, навчитися розподіляти час для роботи над тестами, визначити власний рівень знань того чи іншого предмета.

Всього в кінці нинішнього навчального року школи закінчують 5777 дніпропетровських одинадцятикласників.

abitura r.jpg

До уваги майбутніх абітурієнтів!

До уваги всіх, хто бажає вступити до провідного вищого навчального закладу України та отримати якісну освіту!

Оголошується набір на підготовче відділення Державного вищого навчального закладу Національного гірничого університету.

[ На головну ] [ Реклама спеціальності ] [ Вступ до НГУ ]

[ Український центр оцінювання якості освіти ] [ Новини ]

© 2006-2017 НГУ Інформація про сайт